Ana sayfa Kimdir Güldür Güldür Show Yeni Oyuncusu Aslı İnandık Kimdir?

Güldür Güldür Show Yeni Oyuncusu Aslı İnandık Kimdir?

Seyirciyi gülme krizlerine sokan Show Tv'nin sevilen programı Güldür Güldür Show'a yeni bir isim dahil oldu. Aslı İnandık'ta bu ekibe katılmayı başardı.

6
0

Seyirciyi gülme krizlerine sokan Show Tv’nin sevilen programı Güldür Güldür Show’a yeni bir isim dahil oldu. Aslı İnandık’ta bu ekibe katılmayı başardı.
Ali Sunal’ın sunuculuğuyla Show Tv ekranlarına gelen ve izleyiciyi güldüren program Güldür Güldür Show ekibine yeni bir isim katıldı. Sosyal medyada kendini duyurmayı başarmış ve insanları güldüren isim Aslı İnandık oldu. Sosyal medyada yankı uyandıran bu isim daha sonra bir kaç dizide rol almayı başarmıştır. Şimdi ise Güldür Güldür Show ekibinin bir parçası olmuştur. Güldür Güldür Show’un yeni yüzlerinden olan Aslı İnandık dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Aslı İnandık Hayatı

İstanbul’da doğmuştur. 1989 da doğan genç oyuncu Ankara Üniversitesi DTFC oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Gazi Üniversitesi Müzik bölümünden de eğitim alan Aslı İnandık,sosyal medyaya adımını atmıştır. Youtube videolarıyla popüler olan Aslı İnandık zamanla fenomen olmuştur. İlk oyunculuk deneymini Yalan Dünya dizisinde yapmıştır. Şimdi ise Güldür Güldür Show ekibinin yeni ismi olmayı başarmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here