Ana sayfa Kimdir Güldür Güldür Show Aslı İnandık Kimdir? Yeni Oyuncu Hakkında Bilgiler!

Güldür Güldür Show Aslı İnandık Kimdir? Yeni Oyuncu Hakkında Bilgiler!

Youtuber olarak tanıdığımız Aslı İnandık Güldür Güldür Show'un kadrosuna girdi. Hayatı hakkındaki bilgileri merak konusu oldu.

5
0

Youtuber olarak tanıdığımız Aslı İnandık Güldür Güldür Show’un kadrosuna girdi. Hayatı hakkındaki bilgileri merak konusu oldu.

Youtube videoları ile ismini duyurmaya Aslı İnandık şöhret merdivenlerini yavaş yavaş tırmanıyor. İlk rolünü Yalan Dünya dizisinde alan İnandık Güldür Güldü Kadrosuna girebilmeyi başardı. 

Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşan ve  Ali Sunal’ın sunduğu Güldür Güldür izleyenlerini kahkahaya boğuyor. Bu kadroya dahil olan Aslı İnandık bizleri youtube kanalında çektiği videolarla yeterince güldürüyordu. Yarattığı karakterler ve taklitlerle bizi güldüren oyuncu artık herkese ulaşabilecek. 

 Aslı İnandık Kimdir ? ;

 1989 ‘da İstanbul’da doğan oyuncu  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Gazi Üniversitesi müzik bölümünde eğitim almıştır. 27 yaşındaki oyuncu youtube kanalı aracılığıyla fenomen olmuştur. İlk rolünü yalan dünya dizisinde alan oyuncu Güldür Güldür show ile BKM’ye adım atmış bulunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here