Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Güldür Güldür Show 2019 Seyirci Olma ve Oyuncu Olma Detayları

Ekranların sevilen komedi programı Güldür Güldür Show’un programlarında oyuncu veya seyirci olmak sandığınızdan daha kolay. Nasıl mı? İşte detaylar…

Ekranların sevilen komedi programı Güldür Güldür Show’un programlarında oyuncu veya seyirci olmak sandığınızdan daha kolay. Nasıl mı? İşte detaylar…

Güldür Güldür Show Kırıp Geçiriyor

Ali Sunal’ın sunduğu, BKM ekibinin hazırladığı Güldür Güldür Show her hafta Show TV ekranlarında izleyicilerinin kırıp geçirmeye devam ediyor. Günlük hayatta karşımıza çıkan olaylara farklı bakış açılarıyla mizah katan Güldür Güldür, izleyicilerinden canlı izleme konusunda da yoğun talebe maruz kalıyor. Aileden sevgiye, toplumsal konulardan aşka her konuyu farklı sunuş teknikleriyle izleyicilere her hafta farklı skeçler sunarak izleyicileri ile muhteşem bir sinerji oluşturuyor.

Güldür Güldür’de Ali Sunal dış gözlemci olarak bulunmasının yanı sıra koreografi yönetmenliği de yapmakta. Show’un en beğenilen karakteri ise şüphesiz Bilal karakteri. Kilolarıyla komediyi arşa çıkaran bir diğer karakter ise İbrahim tiplemesiyle Rüştü Onur Atilla. Birçok dizi ve filmde başartıyla yer almış Doğa Rutkay’da komediyi zirvede tutan isimlerden.

Skeçler Nasıl Hazırlanıyor? Nasıl İşleniyor?

Güldür Güldür’de konular güncel olaylardan seçilirken toplumsal vurgularda bir o kadar ön planda tutuluyor. Günlük yaşamda karşılaşılan olayların kontrolden çıktığı skeçlerde izleyiciler gülerken olayların akışını takip etmek için oldukça efor sarfediyorlar. Haliyle bu durumda bir komedi şölenine dönüşüyor.

Ali Sunal skeçleri zil ile başlattıktan sonra yer yer durudurarak seyircilere sorular sorabiliyor. İnteraktif bir show olan Güldür Güldür’de izleyiciler her zaman oyunun içinde yer alma şansı bulabiliyorlar.

Güldür Güldür Show’a Nasıl Oyuncu veya Seyirci Olarak Katılınır?

Belirli dönemlerde oyuncu seçmeleri yapan Güldür Güldür Show, oyunuculuk yeteneklerine güvenenleri oldukça cezbediyor.Eğer sizde yeteneğine güveniyorsanız Beşiktaş Sanat Merkezi’nin intenet sitesinden başvurada bulanabilir, etkinlikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güldür Güldür Show’u yerinde izlemek isterseniz ise biletler BKM gişelerinden ve Biletix üzerinden alabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.