Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Google Pixel 2 Özellikleri Tanıtıldı İşte Satış Fiyatı ve Özellikleri

4 Ekim’de San Francisco’da tanıtılan Google Pixel 2 satışa sunulmaya hazırlanıyor. Özellikleri ile dikkat çeken telefonun 64 GB ve 128 GB olarak fiyatının değişeceği belirtildi.

4 Ekim’de San Francisco’da tanıtılan Google Pixel 2 satışa sunulmaya hazırlanıyor. Özellikleri ile dikkat çeken telefonun 64 GB ve 128 GB olarak fiyatının değişeceği belirtildi.

Yepyeni özellikleri ile Google Pixel 2 4 Ekim’de tanıtıldı. Tanıtımı San Francisco’da gerçekleşen telefonun birçok özelliği ilgileri çekmeyi başardı. Ekran özellikleri, kamera özellikleri, depolama özellikleri gibi bütün özellikleri hakkında bilgiler verildi. Google pixel’in 5 inç ekrana sahip olduğu, arka kamerasının 12.3 MP, ön kamerasının 8 MP, depolama alanının 64 GB ile 128 GB olarak tercih edilene göre değiştiği İphone’larda bulunan parmak izi okutma özelliğini bulunduğu ayrıca 2700 mAh bataryaya sahip olduğu da tanıtımda konuşuldu. Google Pixel 2 nin tanıtımı dün San Francisco’da geçekleşmişti. 4 Ekim’de gerçekleşen tanıtımda telefonun satışa sunulacak olan fiyatları açıklandı fakat satışa sunulacak tarihin henüz belli olmadığı da söylendi.

5.0 inç ekranı olan telefonun ekran gövdesinin oranı da dikkatleri çekti. %67.9 neredeyse %68 lik ekran gövdesine sahip olan telefonun çözünürlüğü de 1080 x 1920 olarak açıklandı. Google Pixel 2 boyutları da 145.7 x 69.7 x 7.8 mm olarak açıklandı. Tasarımı sade olan ve pek değişikliğin görülmedi Google Pixel 2, Google Pixel 1 den farksız durmadığı tanıtım sonrasında konuşulan konulardan biri oldu. Google Pixel 2 ye eklenen özelliklerden biri ekranın sürekli açık kalması oldu, eklenen bir diğer özellik ise 1 metre derinlik olmak şartıyla toza ve suya dayanıklı olması oldu. Suya dayanıklı olması da tanıtımda dikkat çeken noktalardan biri oldu.

- Advertisement -

Ayrıca yeni yeni ios ve android telefonlara gelecek olan e sim de Google Pixel 2 telefonunda yer alacak özelliklerden biri oldu. Bu özelliği ile sim kartlarınızdaki değişiklikleri kartı çıkartarak yapmanız gerekmeyecek. E sim özelliği ile sim kartlarınızda tariflerinizi değiştirmek için kartınızı çıkartmanız gerekmeyecektir. Google Pixel 2 nin kamerası da çok konuşulan konulardan biri oldu. En iyi akıllı telefon kamerası olan telefon ünvanını almayı başardı. Depolama alanlarıyla fiyat oluşturacak olan Google Pixel 2 nin 64 Gb olarak belirlenen depolama alanının 649 dolar ile satışa sunulacağı 128 GB lık depolama alanına sahip olan Google Pixel 2 alanların ise 750 dolar vereceği tanıtımda söylendi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.