Ana sayfa Teknoloji Google, Chrome’da sekmelerle başı belada olanlar için yeni bir eklenti hazırlıyor

Google, Chrome’da sekmelerle başı belada olanlar için yeni bir eklenti hazırlıyor

Google Chrome'dan çalışan kişilerin şüphesiz en fazla sorun yaşadığı konu sekmelerin düzeni noktasında olmaktadır. Google, Chrome'da sekmelerle başı belada olanlar için yeni bir eklenti hazırlayarak kullanıcıların daha rahat çalışabilmesini mümkün hale getirmeyi planlıyor.

5
0

Google Chrome’dan çalışan kişilerin şüphesiz en fazla sorun yaşadığı konu sekmelerin düzeni noktasında olmaktadır. Google, Chrome’da sekmelerle başı belada olanlar için yeni bir eklenti hazırlayarak kullanıcıların daha rahat çalışabilmesini mümkün hale getirmeyi planlıyor.

Google Chrome, çok sayıda sekme ile başı sürekli belada olan kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlayacak yeni bir özelliği hayata geçiriyor.

Henüz test aşamasındaki bu özelliğin kullanıcıların mevcut sekmeleri çok daha kolay bir şekilde organize edebilmesine katkı sağlayacak. Aynı anda birçok sekmeyle çalışmakta olan kullanıcılar sekmelerdeki renk kodu ve isimlerle gruplandırma özelliği sayesinde kullanıcılar çalıştıkları sekmeleri kaybetmeden çalışmalarını yapabilecekler.

Google Chrome daha az batarya tüketecek

Chrome’a geleceği öne sürülen bir diğer yeni özellik ise mobil cihazlarda bataryayı hızlı bir şekilde tüketen reklamların aynı anda oynatılmasının da önüne geçilmiş olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here