Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Google Allo Uygulaması Şimdi Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlarına Geliyor!

Bilinen mesajlaşma uygulamalarına rakip olarak çıkan Google Allo uygulaması, artık masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla da kullanılabilecek.

Bilinen mesajlaşma uygulamalarına rakip olarak çıkan Google Allo uygulaması, artık masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla da kullanılabilecek.

Dünya devi Google, çıkardığı ürünler ile hayatımızı daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Bu doğrultuda sürekli olarak kendini geliştiren Google, Allo diye bir uygulama çıkardı ve bu hedefi doğrultusunda mesajlaşmalarımızı kolaylaştırıyor.
Google’ın iletişim ürünleri başkan vekili Nick Fox tarafından Twitter’da paylaşılan fotoğrafta Google Allo uygulamasının masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile ileriki tarihlerde kullanılacağını gösteriyor.
Whatsapp’a rakip olarak piyasaya çıkan Google Allo, WhatsApp, Facebook Messenger ve iMessage gibi uygulamalar yüzünden istenildiği kadar rağbet görmemişti.

Uygulama nasıl kullanılır;

- Advertisement -

Google Allo’nun mesajlaşmalara getirdiği kolaylık olarak, fotoğraflara doodle veya yazı eklenebiliyor. Ayrıca, uygulamada bağımsız sanatçılar tarafından tasarlanan çıkartmalar da bulunuyor. Uygulamada büyük ve küçük harflerle yazmak istemiyorsanız, sağa ve sola kaydırma hareketleri ile harflerin boyutları değiştirebilirsiniz. Uygulamayı kullananların tanımlaması ile akıllı yanıt sisteminden gelen mesajları cevaplayan Google Allo uygulaması, kendine has özellikleri ile diğer uygulamalar arasında kendisinin ayırt edici olduğunu göstermektedir.
Mesajlaşma sırasında uygulamaya bağlanmak için mesajlaşma bölümünden çıkmanıza ya da ekranı ikiye bölmenize gerek kalmıyor. Mesajlaşma bölümünde iken @google yazdığınız anda uygulama harekete geçerek bizlere kolaylık sağlamaktadır.
 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.