Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Gittigidiyor visa karta özel anında 50 TL indirim kampanyası 11 – 31 Mayıs 2020

Gittigidiyor da Visa kartlılara özel kampanya! Gittigidiyor Visa karta özel anında 50 TL indirim olacak. Kampanya 11 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli. İşte, detaylar…

Gittigidiyor da Visa kartlılara özel kampanya! Gittigidiyor Visa karta özel anında 50 TL indirim olacak. Kampanya 11 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli. İşte, detaylar…

Gittigidiyor da Visa kartlılara özel kampanya. Visa kart sahipleri Gittigidiyorda kartını kaydetmesi halinde 750 TL ve üzeri alışverişlerde anında 50 TL indirim veriyor. Kampanya, 11 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli olacak.

Gittigidiyor mobil uygulamasında Visa kartlılar kartlarını kaydettikten sonra 750 TL’lik alışverişlerde 50 TL indirim kazanıyor. İndirimin gelmesi için kişinin Kazananlar Kulübü’ne üye olması gerekiyor. Kazananlar Kulübü’ne üye olmak için ise son bir yılda en az 3 ayrı sepette sipariş verilmesi gerekiyor.  50 TL indirimin kullanılması için kişinin indirim çeki alanında indirimi görüntüleyerek indirim yapacağı alanı yansıtabiliyor. 50 TL indirim kampanyası yalnızca GittiGidiyor’un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kurumsal üyeler bu kampanyada faydalanamazken her katılımcı üye hesabından en fazla 2 kere yararlanabiliyor.

- Advertisement -

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler şu şekildedir:

 “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Ses ve Görüntü Sistemleri” (Televizyon kategorisinde yer alan ürünler için) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) geçerli değildir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.