Gittigidiyor axess kredi kartı kampanyası 16-31 Mayıs 2020 detayları belli oldu. İnternet alışverişinin tercih edilen sitesi gittigidiyor, Axess kredi kartlarına özel kampanya düzenledi. Kampanya detayları hakkında bilgi Akbank ve Gittigidiyor tarafından açıklandı. İşte kampanyanın detayları…

Gittigidiyor Axess’e Özel Kredi Kartı Kampanyası (16 – 31 Mayıs 2020)

Online alışverişin tercih edilen sitelerinden biri olan Gittigidiyor yeni bir kampanya ile geldi. Mayıs ayı 2.döneme özel kredi kartı kampanyasının detaylarını açıklayan Gittigidiyor, Axess kredi kartlarına özel bir kampanya yapıyor. Kampanyaya göre Axess ile 500 TL üzerinde yapılan harcamalara 50 TL, 1000 TL ve üzeri yapılan harcamalara 75 TL hediye veriliyor. 16 Mayıs tarihinde başlayan kampanya 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Axess mobil uygulamadan da kampanyaya katılabilirsiniz.

Axess Kredi Kartına Özel Kampanya Detayları

-Kampanya 16- 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL ve 1000 TL değerindeki alışverişlere ek 50 TL ve 75 TL hediye chip-para vermektedir.

-Kampanyaya katılmak için Akbank üzerine kayıtlı olan telefon numaranızdan GİTTİGİDİYOR yazıp 4566’ya SMS yollamanız gerekmektedir. Mesaj ile kaydınız oluşur. Akbank tarafından size kaydınızın oluştuğuna dair mesaj gelecektir. Akbank tarafından gelen mesajın ardından katılım sağlayabilirsiniz. SMS’ler operatörlere göre ücret alabilir. Mobil uygulamadan da kayıt oluşturabilirsiniz. Kayıt yaptırmayan Axess kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamazlar.

-Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için uygulama üzerinden Hemen Katıl kısmına basınız. Harcama yapmadan önce mutlaka kaydınızı yaptırmanız gerekmektedir. Kampanyalarınız kısmında bu kampanya yer alıyorsa katılım sağlanmış olmaktadır.

-Kampanyaya katılım kart değil müşteri bazındadır. Bu nedenle en fazla kazanabileceğiniz chip- para 75 TL olacaktır.

-Harcamanızdan hemen sonra chip- paranız hesabınıza yüklenir ve bu parayı dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Chip- paralarınızı biriktirebilirsiniz.

-Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo, ticari kartlar ve Akbank sanal kartları yararlanacaktır. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.

-Kampanyanın geçerli olmadığı alışverişler şunlardır: mücevher, takı, saat, künye, altın, külçe, otomobil, motosiklet gibi araç satın alımlarında geçerli değildir.

-Kampanya süresince bir kez bu hediye alınmaktadır.

-Kazanılan chip- para alışveriş yapılan karta yüklenecektir. Chip- para ile havale veya EFT yapılmaz. Nakit çekimi, BES işlemleri, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri chip- para ile yapılamamaktadır. Ürünlerin iptallerinde ve değişimlerinde chip- para geri alınacaktır. Eğer chip- para kullanıldıysa bu durumda kredi kartı borcuna yansıtılır.

-Mobil katılım sadece bireysel ve şahıs şirketi sahibi tarafından yapılabilmektedir. Tüzel kişiler SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel kişilerin ticari kredi kartlarının kampanyaya dahil olabilmesi için firma yetkilisinin banka sisteminde yer alan telefon numarası ile SMS gönderilmesi gerekmektedir.

-Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here