Ana sayfa Teknoloji Galaxy S8 ve iPhone 7 Düşme Testi

Galaxy S8 ve iPhone 7 Düşme Testi

Galaxy S8 geliyor! Apple'ın ezeli rakibi yeni cihazı Galaxy S8, iPhone 7 ile kıyaslanmaya devam ediyor. Her ikisi de düşme testine tabii tutulan cihazlardan hangisi daha dayanıklı?

3
0

Galaxy S8 geliyor! Apple’ın ezeli rakibi yeni cihazı Galaxy S8, iPhone 7 ile kıyaslanmaya devam ediyor. Her ikisi de düşme testine tabii tutulan cihazlardan hangisi daha dayanıklı?

Samsung büyük kozunu oynayarak kısa bir süre önce Galaxy serisinden S8 modelini tanıttı. Apple ise bu sene iPhone 7 ile piyasaya giriş yaptı. Her sene yeni bir modelini sunan Apple’ın sayı serisini geçen Samsung, S8 ile oldukça iddialı bir tavır takınıyor.

6GB gibi yüksek bir RAM çıtasına ulaşan Samsung cihazını henüz satışa sunmamış olsa da cihaz son zamanların en çok konuşulan akıllı telefonlarından oldu. Sık sık kıyas konusu olan firmaların yeni modelleri düşme testine tabii tutuldu.

DÜŞME TESTİNDE KİM BAŞARILI OLDU

Sonsuz ekran özelliğine sahip olan Galaxy S8’in iPhone 7 karşısında daha düşük bir performans sergilemesi bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı düşme testine tabii tutulan her iki telefon da aynı yükseklikten yere bırakıldıktan sonra kontrol edildi.

Düşme sonrasında her iki telefonda da çizikler meydana gelirken iPhone çalışmaz hale geldi. Galaxy S8’in düşme sonrası çalışmaya devam ettiği gözlemlendi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here