Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Galaxy Note 8’e Canlı Mesaj Özelliği

Yeni eklenen canlı mesaj özelliği ile Galaxy Note 8 akıllı telefon piyasasında yerini aldı.

Yeni eklenen canlı mesaj özelliği ile Galaxy Note 8 akıllı telefon piyasasında yerini aldı.

Teknolojideki gelişmeler ve popüler kültürle birlikte ihtiyaç haline gelen telefonlar insanlar tarafından ilgi ile karşılanıyor. Önceleri sadece arama ve mesaj çekme olarak ihtiyacımızı karşılayan telefonlar teknolojik gelişmler sonucunda birçok aktiviteyi gerçekleştirecek hale geldiler. Telefon şirketlerinde insanların ilgi ve isteklerini göze alarak ve telfon pazarında yer bulmak için özel tasarım telefonlar çıkarmaya başladılar.

Amiral pazarında android işletime sahip akıllı telefonlar şuan insanların almak için en sık başvurduğu telefonlardır. İntenet ile bütünleşen telefonun içindeki programlarla her türlü işimizi halledebilmekteyiz. Banka, okul ya da mesleki işlerimizi akıllı telefonlar giderebilmektedir. Bnka işlemlerinde ya da okul işlemlerinde zaman harcamadan mail yoluyla ya da kurumların intenet siteleri aracılığı ile telefonlardan ulaşarak problemlerimizi giderebilmekteyiz.

- Advertisement -

Özellikle sosyal hayatımızın parçası haline gelen sosyal medya araçları, sosyal medya programları ve sosyal etkileşim içeren programlar bu telefonları almamız için bir sebep teşkil etti. İnstegram, twitter, snap ya da whatsapp gibi sosyal ortamlar insanlarla rahat bir şekilde iletişime geçmemizi sağladı. Eskiden sadece konuşma ve yazışmaya dayalı olan telefonlar, şimdi farklı programlarla görüntülü aramaya farklı yollarla mesaj çekmeye hatta canlı mesaj çekmeye bağlandı. Bu gibi özellikler bize bu olanağı sağlayan telefonlara itti.

Şimdi piyasada var olan Galaxy Note 8 diğer serilerinden farklı olarak canlı mesaj gönderme özelliği ekledi. Canlı mesaj ekranında oluşturacağınız mesajı çekerek yollayabilir, karşınızda mesajı gönderdiğiniz kişi sizin o an ne yaptğını görmesini sağlayabilirsiniz. Eğer Galaxy Note 8 telefonu aldıysanız ve canlı mesaj özelliğini bilmiyorsanız, bilgi almak ve öğrenmek için Galaxy Note 8 sayfasına girerek resimli görsellerle öğrenebilirsiniz. 

Çekilen mesajı kaydedebilir ve başkalarınada yollayabilirsiniz. Yapmanız gereken canlı mesaj bölümüne gelerek fotoğrafı çekmek, eğer eklenti yapmak ve ya şekil çizmek isterseniz çizip tamam tuşuna bastıktan sonra gönder tuşu ile iletmek istediğiniz numarayı yazarak gönderebilirsiniz. 

Telefon pazarında akıllı ve dokunmatik telefonlar şuan en çok talep gören telefonlardandır. Sadece Türkiye’de değil tüm dünya ülkelerinde böyledir. Şuanda eklenen özellikleri ile Galaxy Note 8 canlı mesaj özelliği ile tutulan bir telefodur.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.