Ana sayfa Teknoloji Ford Focus Yeni Modeli ile Kendini Gösterdi

Ford Focus Yeni Modeli ile Kendini Gösterdi

Ford'un en çok tercih edilen araçlarından Focus'un ayrıntıları belli olmaya başladı!

6
0

Ford’un en çok tercih edilen araçlarından Focus’un ayrıntıları belli olmaya başladı!

Otomobiller hayatımızı kolaylaştıran ve ulaşım konusunda sınırları ortadan kaldırmamızı sağlayan taşıtlardır. Bugün bir yerden bir yere ulaşımda birçok kişinin büyük ihtiyaç duyduğu otomobiller temel olarak tek bir iskelete sahip olmanın yanında birçok ekstra özellikleri ile de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Yani yalnızca dört tekerlek, bir direksiyon, koltuk demek otomobil demek değildir. Özellikle lüks araç düşkünleri, en ufak ek özelliği dahi dikkate alarak araç alımı yapmaktadır. Bu kapsamda da otomobil üreticisi firmalar, ürettikleri her yeni otomobil de bir adım daha ileriye gitmek adına, yeni dizaynlar, yeni özellikler ve komfor konusunda bir adım daha ileriye taşıyacak çalışmalara imza atmaktadırlar.

Bu yönden ortaya konulan çalışmalarını her zaman yükseltmeye önem veren Ford, yeni otomobili ile de akıllara zarar bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Yeni otomobilini ilk defa görücüye çıkaran firma Focus serisine oldukça iyi bir dokunuş yapmış. Yalnızca dış dizayn değil cihazın iç dizaynı ve ekran özellikleri ile ilgili olarak da çok önemli çalışmalara imza atan Ford, pazarda iyi bir dilimi yakalamayı hedefliyor.

FOCUS’TA YENİ DOKUNUŞLAR!

Ford’un yeni otomobilinde güvenlik sistemleri ile ilgili olarak önemli adımlar atan Ford, sistemin geliştirilmesi adına halen çalışmalarını devam ettiriyor. Sahip olduğu bu özellik ile bir ilke imza atmayı isteyen Ford, Focus’un SYNC 3 geniş ekranı özelliği ile de kullanıcılarına iyi bir ekran performansı sunmayı planlıyor. Yeni otomobilin ön konsolundaki değişiklikler ile birlikte Focus’un daha soft ve cazibeli bir görünüşü olduğu düşünülebilir. Hayalet göstergeyi konsolda bulunduracak olan Ford, aracın yeni sürümlerine bir de Fiseta’lardaki özel araç ekipmanlarında yer verdiği parçaları ekleyeceği düşünülüyor. Halen geliştirmeleri devam eden otomobilin yakın tarihte pazara girmesi ile birlikte seriyi yakından takip eden otomobil severlerin beklentilerinin büyük ölçüde karşılanacağı düşünülüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here