Ana sayfa Finans Finansbank KrediGo Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

Finansbank KrediGo Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

QNB Finansbank'ın yeni uygulaması KrediGo ne işe yarar? KrediGo uygulaması avantajları nelerdir? İşte detaylar.

8
0

QNB Finansbank’ın yeni uygulaması KrediGo ne işe yarar? KrediGo uygulaması avantajları nelerdir? İşte detaylar.

Bankalar, gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmaktadır. Artık bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamı sadece intenet ortamı üzerinden saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir. Her bankanın mobil uygulaması bulunmakta ve bu uygulamalardan bütün bankacılık işlemi yapılabilmektedir. Hızlı hizmet anlamında bankalar arasında kıyasıya bir rekabet söz konusudur. Burada en özel ayrıcalıkları en avantajlı şekilde sunan banka, yoğun rağbet görmektedir.

Bankalar arasında fark yaratma konusunda emin adımlar atan QNB Finansbank, KrediGo ile çözüm odaklı bir sistem yaratmıştır. İçeriğimizde Finansbank KrediGo uygulaması nedir ve ne işe yarar sorularına cevap vereceğiz.

QNB Finansbank KrediGo uygulaması detayları

KrediGo ile nakit ihtiyaçlar anında karşılanmaktadır. KrediGo, nakit ihtiyacı bulunan bir kişiye anında kredi sağlayan bir sistemdir. Uygulama, farklı bankaların müşterileri için de QNB Finansbank güvencesiyle kolayca ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Uygulama üzerinden banka kredi taleplerini göz önünde bulundurmaktadır. Burada gerekli başvuruların ardından onay sağlandıktan sonra, QNB Finansbank müşterilerine para transferi anında gerçekleştirilmektedir.

QNB Finansbank müşterisi olmayanların onaylanan krediyi hesabına transfer etmesi için şubeye başvurması gerekmektedir. Burada sadece dakikalar içerisinde transfer işlemi gerçekleştirilmektedir.

KrediGo avantajları nelerdir?

KrediGo ile talep edilen kredi miktarı belirlendikten sonra kısa süre içinde başvuruda bulunulmaktadır. Kredi durumu kolaylıkla uygulama üzerinden takip edilebilmektedir. Aylık taksit tutarı ve toplam geri ödenecek tutar uygulama üzerinden görüntülenmektedir. Kredi ile ilgili soru işaretleri oluştuğunda, KrediGo danışmanından destek alınabilmektedir.

KrediGo faiz oranları

KrediGo faiz oranları, müşterinin kredi notuna göre değişmektedir. Faiz oranları yüzde 1.09’dan yüzde 1.59’a kadar yükselmektedir. 30.000 TL 48 ay vadeli yüzde 1.09 faiz uygulaması için aylık 846 TL taksit ödemesi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Burada ödenmesi gereken sigorta prim tutarı ise 1030.91 TL’dir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0.5’i kadarıdır.

QNB Finansbank, müşterisine kredi tahsis ederken hayat sigortası talebinde bulunmaktadır. Bunun yanında banka, piyasanın genel durumuna göre faizi değiştirme hakkına sahiptir. Aynı zamanda kampanyada birtakım değişiklikler de yapılabilmektedir. Tahsis edilecek kredi tutarı, müşterinin kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir. Banka, her bütçeye uygun kredi olanaklarını KrediGo ile sağlamaktadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here