Ana sayfa Finans Finansbank Cebe Havale ile Cepbank Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Finansbank Cebe Havale ile Cepbank Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Türkiye'nin en köklü bankalarından olan QNB Finansbank aracılığı ile siz de sevdiklerinize anında cebe havale yöntemi ile para gönderimi yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağı ise yazımızda yer alıyor.

6
0

Türkiye’nin en köklü bankalarından olan QNB Finansbank aracılığı ile siz de sevdiklerinize anında cebe havale yöntemi ile para gönderimi yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağı ise yazımızda yer alıyor.

Gelişen teknolojik olanaklar ve intenetin yaygınlaşması ile birlikte artık tüketiciler hayatlarında karşılarına çıkan ihtiyaçlarını en hızlı şekilde giderebilmenin avantajlarına sahiptirler. Dünyanın her köşesi ile anında iletişim olanaklarına sahip olmak haliyle de birçok anlamda büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu anlamda tüketicilerin hızlanan yaşamlarına eşlik edecek bankacılık hizmetlerinin de benzer şekilde hızlı olması gerekmektedir. Zira ekonomi dünyası da tüketicilerin hızlanan hayatı ile birlikte büyük ölçüde hareketlilik kazanmıştır ve bireyler artık finansal açıdan hayatlarını yönetirlerken bu hız olanaklarından faydalanmak istemektedirler. 

Bankacılık sektöründ eyer alan bankalar, ne kadar kaliteli ve hızlı hizmet sunarlarsa, tüketicilerin o kadar çok ilgisini çekebilirler. İşte bu nedenle artık bankalar da gelişen ve hızlanan teknolojik olanaklara ayak uydurmuş ve hizmetlerini bu kanallar üzerinden sunmaya başlamışlardır. Önek olarak artık tüketiciler acil finansal ihtiyaçlarında kredi başvurularını şubelere giderek değil, cep telefonları ile saniyeler içerisinde gerçekleştirebilmektedirler. Bunun yanı sıra para transferi yapmak isteyen bireyler de artık işlemlerini anında gerçekleştirerek, saniyeler içerisinde para transferi yapabilmekte ve ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler. 

QNB FİNANSBANK CEBE HAVALE İŞLEMİ

Türkiye’de bankacılık sektörünün başrollerinden birisi olarak hayatımızda yer alan QNB Finansbank, sunduğu hizmetlerde ne hızlı ve en kaliteli şartları sağlamaya and içmiş bir bankadır. Siz de Türkiye’nin en güçlü bankalarından qnb finansbank cebe havale hizmetlerinden faydalanabilir ve anında para transferi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz, sevdiklerinizin telefonlarına para transferi yapabilirsiniz. İşte finansbank cebe havale nasıl yapılır;

Öncelikle QNB Finansbank müşterisi olarak Finansbank Cep Şubesi’ne giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, “Para Transferi” sekmesine ve ardından “Cep Telefonuna” seçeneğine giriş yaparak açılan ilgili ekrandan para transferi yapacağınız telefon numarasını başında sıfır olmaksızın yazmalısınız. Ardından göndereceğiniz para miktarını yazdıktan sonra (maksimum 1000 TL’ye kadar para yollayabilmektesiniz) işlemi onaylayın. İşlem onayı verdiğiniz anda karşı tarafa bildirim gidecektir ve ilgili kişi anında para çekme işlemini gerçekleştirebilecektir. Banka bu işlem için sizden 2 TL tutarında komisyon tahsil etmektedir. İşte bu şekilde cebe anında havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here