Ana sayfa Finans Fibabanka’dan PTT Emeklisi, Çalışanı ve Müşterisine Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Fibabanka’dan PTT Emeklisi, Çalışanı ve Müşterisine Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Fibabanka'dan PTT müşterilerine, emeklilerine ve personeline yönelik kredi kolaylığı.

6
0

Fibabanka’dan PTT müşterilerine, emeklilerine ve personeline yönelik kredi kolaylığı.

Fibabank’tan PTT müşterilerine müjde. Fibabank PTT ile çalışan emeklilere, müşterilere ve PTT çalışanlarına kredi kolaylığı sağlıyor.

Fibabank 27/12/2010 tarihinde Fiba Grup bünyesine katılarak Fibabank A.Ş olarak faaliyetlerine başlamıştır.

 Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ, Kayseri ve Trabzon’da toplam 80 şubesiyle kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. 23/10/2015 tarihli Hissedarlık Sözleşmesi ile,

Intenational Finance Corporation ( IFC ) ve European Bank for Reconstruction and Development’nin (EBRD) Fibabanka’ya hissedar olmasına dair  ilk adım atılmış ve 21/12/2015 tarihli Olağanüstü Genel Kurul toplantısı ile Fibabank hissedarı olmuşlardır. Her bir kuruluşun Fibabank’da güncel pay oranı yüzde 8,96’dır.

03/06/2016 tarihli Hissedarlık Sözleşmesi ile, TurkFinance B.V.’nin yüzde 9,95 pay oranı ile Fibabanka’a hissedar olmasına yönelik ilk adım atılmış ve 31/08/2016 tarihli Olağanüstü Genel Kurul toplantısı ile  Fibabanka hissedarı olmuştur.

Fibabanka müşterilerine kolaylıklar sağlayan bir bankadır. Piyasada bulduğu açıkları değerlendirerek müşterisinin ilgisini çekmeyi her zaman başarmıştır.

Fibabanka şimdide yeni bir kampanya ile karşımızda PTT müşterilerine, PTT emeklilerine, PTT personeline ihtiyaç kredilerinde kolaylık sağlayacaktır.

 PTT emeklilerine, PTT müşterilerine, PTT çalışanlarına minimum 2000 TL maksimum 30.000 TL olan 48 ay vadeli olarak PTT İhtiyaç Kredisini kullanabilirsiniz. Ayrıca Fibabank’ın ihtiyaç kredisinin faiz oranı 1,49′ dur.

Fibabank PTT İhtiyaç Kredisine başvurabilmeniz için Fibabank şubelerine veya PTT şubelerine giderek krediyi anında kullanabiliyorsunuz. Kredi taksitlerini ise herhangi bir Fibabanka şubelerinden veya PTT şubelerinden ödeyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Krediyi çekebilecek kişilerin aşşağıda yazacağımız özellikleri taşıması gerekmektedir.

Fibabanka ‘nın PTT İhtiyaç Kredisini PTT emeklileri, PTT personeli ve tüm PTT müşterileri kullanabilir,

En fazla 48 ay vade ile ve en fazla kredi tutarı 30.000 TL ile krediyi kullanabilirler. Kredi tahsis ücreti tüm tutar ve vadelerde kredi tutarının % 0.5’i (bindebeşi) olarak tahsil edilmektedir,

Fibabanka’nın PTT İhtiyaç Kredilerini PTT müşterileri haricinde de vatandaşlar kullanabilirler ancak diğer müşterilerden gelir belgesi ibrazı gerekmektedir,

Kredi işlemlerinden 80 yaşına kadar olan müşteriler yararlanabilmektedir. 80 yaşından fazla olanlar bu krediden yararlanamazlar. 79 yaşında bu krediyi alan bir müşteri en fazla 1 sene vade ile bu krediyi alabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here