Ana sayfa Kimdir Fazilet Hanım Dizisi Ece Çamkıran Karakteri Afra Saraçoğlu Kimdir?

Fazilet Hanım Dizisi Ece Çamkıran Karakteri Afra Saraçoğlu Kimdir?

Adriana Lima'ya benzerliğiyle dikkat çeken Afra Saraçoğlu kimdir?

5
0

Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çeken Afra Saraçoğlu kimdir?

Star Tv’de yayınlanan  Fazilet Hanım Ve Kızları dizisi oyuncu kadrosu ve konusuyla başırılı bir şekilde reytingleri zorlamaktadır. Kısa yoldan para kazanma psikolojisiyle birçok hata yapan ve kızlarını kendi kaderine benzemeyen bir hayat yaşatmaya çalışan bir annenin yaşam mücadelesini anlatan dizi de Ece karakterini canlandıran oyuncu güzelliğiyle izleyicinin dikkatini kısa sürede çekmeyi başarmıştır.

Afra Saraçoğlu kimdir ?

2 Aralık 1977 doğumludur.Özcan Deniz’in sosyal medya da görüp keşfetmesiyle bir anda şöhreti yakalayan Afra Saraçoğlu güzelliği ve Adriana Lima’ya benzerliğiyle kısa süre de meşhur olmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde eğitim görmeye devam ederken bir yandan televizyonlar da boy göstermektedir.

İlk oynadığı İkinci Şans filminde Nurgül Yeşilçay’ın kızı rolünde başarılı bir oyunculuk çıkarmıştır. Özcan Deniz’in yönetmenliğini ve seneryo yazarlığını yaptığı İkinci Şans filminde kendisiyle yakınlaştığı haberleri magazin gündemini uzun süre meşgul etmiştir. Daha sonrasında başrollerini Tolga Sarıtaş ile paylaştığı  Kötü Çocuk fiminin de öpüşme sahneleri uzun süre konuşulmuştur.

    

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here