Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Facebook Videosunu MP3 Olarak Nasıl İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Her ne kadar Yotube kadar fazla olmasa da Facebook’ta bünyesinde birçok video barındırıyor.Peki Facebook’ta izlediğimiz videoları bilgisayara veya mobil mp3 olarak nasıl indirebiliyoruz.

Her ne kadar Yotube kadar fazla olmasa da Facebook’ta bünyesinde birçok video barındırıyor.Peki Facebook’ta izlediğimiz videoları bilgisayara veya mobil mp3 olarak nasıl indirebiliyoruz.
Aslında çok basit olan ama çoğu kişi tarafından bilinmeyen Faceook’ta izlediğimiz videoları nasıl indirebiliriz? sorusu bu yöntem ile ne kadar basit olduğu ortaya çıkıyor.Her ne kadar yüklenen videolar ile çok geniş kitlelere ulaşan Yotube kadar olamasa da dünyanın en geniş sosyal ağlarından biri olan Facebook da karşılaştığımız fotoğraf ve resimlerin yanı sıra videolar ile de karşımıza çıkıyor.İzlediğimiz videoları bilgisayar veya mobil olarak indirme konusunda zorluk yaşasakta anlattığımız indirme şeklinden sonra aslında Facebook Videosu İndirme’nin o kadar da zor olmadığını göreceğiz.

Facebook Videosu Nasıl İndirilir?

1.İlk adım olarak önce Facebook’ta yüklenmiş olan indirmek istediğimiz videoyu başlatarak açıyoruz.

- Advertisement -

2.ikinci adımda başlatılan video üzerinde sağ tıklayarak ”Show Video URL” bölümüne tıklıyarak devam ediyoruz

3.Kopyaladığımız video URL’sini intenet tarayıcısı alanına tıklayıp ”www.” olan kısmı silip yerine ”m” yazıyoruz.

4.Mobil kullanımda ise oynatılan videoya sağ tıklayarak ”Video olarak kaydet” alanına tıklıyoruz ve videoyu indiriyoruz.

İşte Facebook’ta program indirmeden ve eklenti kullanmadan video indirmenin cevabı.Artık Facebook’ta video indirmek bu kadar kolay.Videoları mp3 formatına dönüştürmek için ise kopyaladığımız ”URL” leri Facebook dönüştürücü sayfalarının arama motorlarına ekleyerek çevirebilirisiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.