Ana sayfa Teknoloji Facebook Roket Butonu Ne İşe Yarıyor? Nasıl Kullanılır Detayları Öğrenin

Facebook Roket Butonu Ne İşe Yarıyor? Nasıl Kullanılır Detayları Öğrenin

Facebook roket butonunu uygulamasının görsellerine ekledi. Yeni eklenen bu yeni buton ne işe yarıyor merak konusu oldu. Facebook'un bu yeni özelliği nasıl kullanılır?

5
0

Facebook roket butonunu uygulamasının görsellerine ekledi. Yeni eklenen bu yeni buton ne işe yarıyor merak konusu oldu. Facebook’un bu yeni özelliği nasıl kullanılır?

Facebook’un geliştiricileri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar.Son 10 yılın en büyük sosyal medya aracı olarak karşımıza çıkan Facebook’tan yeni özelliklerin ardı arkası kesilmiyor.

Geçtiğimiz hafta “Story” özelliğini kullanıma açan platform, Instagram ve Snapchat’e meydan okumuştu. Şimdiyse Roket Butonu’nu uygulamaya koyan sosyal medyanın yeni özelliğinin ne işe yaradığı ve nasıl kullanılacağı konusu merak edildi.

YENİ ROKET BUTONU NE İŞE YARIYOR

Kullanıma açılan roket butonu oldukça avantajlı bir özellik sağlıyor. Bu butona dokunulduğunda veya tıklandığında kişinin bulunduğu konum ve çevresindeki haber akışına ulaşılıyor. Geçmişe yönelik gönderilerin de ön plana çıkabildiği bu özellikte kişi çevresine ilişkin zaman akışını kontrol edebiliyor ve kısa sürede bilgi sahibi olabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here