Ana sayfa Teknoloji Facebook Neden Açılmıyor, Çöktü mü? Erişim Sorunu Genel mi? İşte Çözüm ve...

Facebook Neden Açılmıyor, Çöktü mü? Erişim Sorunu Genel mi? İşte Çözüm ve Açıklamalar

Facebook kullanıcıları bugün kötü bir güne uyandılar. Facebook bugün hata verdiğinden dolayı açılmadı. Giriş yapamayan kullanıcılar ise isyan bayrağını açtılar. Facebook Neden Açılmıyor, Çöktü mü? Erişim Sorunu Genel mi? Çözüm ve açıklamalar yazımızda...

6
0

Facebook kullanıcıları bugün kötü bir güne uyandılar. Facebook bugün hata verdiğinden dolayı açılmadı. Giriş yapamayan kullanıcılar ise isyan bayrağını açtılar. Facebook Neden Açılmıyor, Çöktü mü? Erişim Sorunu Genel mi? Çözüm ve açıklamalar yazımızda…

Sosyal medya kullanıcıları günümüzde çığ gibi büyürken, oluşabilecek sorunlar karşısında da sabırzılıkla beklemektedirler. Bugün facebook erişimi sağlanamadığından dolayı, kullanıcılar sürekli yeni denemelerde bulundular. Facebook’a bugün itibariye Türkiye sınırları içinden giriş yapılamadı.

 FACEBOOK’A ERİŞİLMİYOR

Bugün facebook girişi yapmakta zorlanan kullanıcılar bu sorunun nedenini çok merak ediyorlar. Birçok kullanıcı sosyal medya ağı facebooka giriş yapamadı. Bu konu ile ilgili facebook yetkililerinden herhangi bir bilgi gelmedi. 

Bu durumun neden olduğu araştırılırken, sebebi henüz belli olmadı. Bunun için facebook kullanıcıları sosyal medya ağına neden giremediklerini öğrenemediler. Sıkıntının boyutu veya nedeni yetkililerin yapacağı açıklamayla belli olacak.

En son yapılan açıklamaya göre dünya genelinde facebook’a bağlantı sorunu olduğu gelen bilgiler arasındadır. Facebook’ta dünya genelinde  totalde yüzde 39 erişim sorunu yaşanmaktadır. Totalde ise bu oran yüzde 39’a çıkıyor. Mobil olarak facebook uygulamalarında sorun yüzde 23’e çıkıyor. Kısacası bağlantı sorunu sadece Türkiye’de değil tüm Dünya’da yaşanmaktadır. 

 En fazla sıkıntı fotoğraf sosyal ağı ve Instagram ‘da yaşanıyor. İLerleyen saatlerde facebook kullanıcıları yetkililerden  bir haber bekliyor. Günümüzde sosoyal medya bu kadar sık kullanırken böyle sorunların yaşanması biraz can sıkıcı olabiliyor. 

 Halen Türkiye’de facebook’a giriş sağlıklı bir şekilde sağlanamamaktadır. Facebook erişim sorunu için gerekli çalışmalar yapılıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here