Ana sayfa Teknoloji Facebook hesabı silme kapatma ve dondurma nasıl yapılır?

Facebook hesabı silme kapatma ve dondurma nasıl yapılır?

Sosyal medya içerisinden en çok kullanılan, Facebook hesabınızı herhangi bir nredenden dolayı dondurabilir ya da kapatabilirsiniz.

6
0

Sosyal medya içerisinden en çok kullanılan, Facebook hesabınızı herhangi bir nredenden dolayı dondurabilir ya da kapatabilirsiniz.

Teknoloji ile bu kadar içiçe yaşadığımız günlerde, teknolojik cihazlar hızlı bir şekilde yenilenerek kullanıcılarına bir çok yenilikler sunmakta. İntenet kullanımının yaygınlaşması ile bilgisarlarımız, tabletlerimiz ve cep telefonlarımız bizlere çeşitli kolaylıklar sağlıyor.

Kablosuz intenet erişimi ve operatörlerin kullanıcılara sunduğu intenet ile artık  intenet hesaplarını özgürce kullanılabiliyor. Evde, işte ,dışarıda istenilen her an sanal alem herkesin elinin altında. Sosyal medya kullanımı artık yaşa bağlı olmadan hemen hemen herkesin hizmetinde. En çok kullanılan sosyal medya iletişimlerinden biri olan Facebook ile yıllardır görüşülmeyen arkadaşları bulabilir, yaşanılan güzel anları paylaşarak insanlarla iletişimde kalmazı sağlar. Facebook hesabını herhangi bir nedenle istenildiği zaman  kapatabilir ya da dondurabilirsiniz.

Facebook Dondurma ve Silme

Facebook hesabınızı silmek istenildiğiniz  zaman öncelikle silinmek istenen Facebook sayfanıza giriş yapın.Sağ üst köşedeki ayarlar kısmından, yardım seçeneğinden hesap kalıcı silmeyi tercih ederek yapabilirsiniz. 

Facebook hesap dondurma işlemi hesabınızı dondurup istediğniz zaman etkinleştirmenizi sağlar. Facebook hesabını dondurmak için, Facebook sayfanızı açıp sağ üst kısımda bulunan hesap menüsünü tıklayın. Ayarlardan Güvenlik’e tıklayıp Hesabını dondur’u seçin ve onaylayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here