İnsanları çok güldüren komedyen Tolga Çevik’in sunacağı Tolgshow 1 Ocak 2021 yılında yayınlanmaya başladı. Exxen’de yayınlanacak olan Tolgshow hakkındaki tüm detaylar haberimizde yer almaktadır.

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu olan Exxen’de yayınlanacak olan Tolgshow programı 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına girdi. Ünlü komedyen Tolga Çevik’in sunumuyla ekranlara gelecek Tolgshow programının yönetmeni Fırat Doğu Parlak, makyözü ise Suzan Kardeş’tir. 

Tolga Çevik kimdir?

12 Mayısıs 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Çevik, Central Missouri State Üniversitesi’nde Tiyatro Anasanat Dalı oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Amerika’nın en iyi aktörlerinde olan Robin Williams’tan eğitim alan Tolga Çevik komedyenliği ile dikkat çekmektedir. Oldukça zeki biri olan Tolga Çevik şakaları ile izleyicileri kahkahalara boğmaktadır. Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile evli olan Tolga Çevik’in bir kızı ve bir oğlu vardır. Komedi Dükkânı ile karşımıza çıkan Tolga Çevik TV8, Star TV ve TRT gibi kanallarda komedi şovları yapmıştır. En iyi çıkışı Arkadaşım Hoş geldin ile yakalayan Tolga Çevik bu program ile Avrupa Tunesi yapmıştır. Daha sonra Müdür Ne’aptın komedi şovuna başlamış ama aynı sene içinde final yapan Tolga Çevik şimdilerde ise Exxen’de sansürsüz bir şekilde Tolgshow programı yapmaktadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here