Ana sayfa Finans Ev Hanımlarına Düşük Faizle Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Düşük Faizle Kredi Veren Bankalar

Tüketici grupları arasında yer alan ev hanımları da çeşitli finansal ihtiyaçları olabilen bireylerdir. Kimi bankalar ev hanımlarına da kredi vermektedir. Ev hanımlarına düşük faizle kefilsiz kredi olanağı sağlayan bankalar yazımızda derlendi!

5
0

Tüketici grupları arasında yer alan ev hanımları da çeşitli finansal ihtiyaçları olabilen bireylerdir. Kimi bankalar ev hanımlarına da kredi vermektedir. Ev hanımlarına düşük faizle kefilsiz kredi olanağı sağlayan bankalar yazımızda derlendi!

Tüketiciler, birbirlerinden sahip oldukları çeşitli niteliklerle ayrılırlar. Bu ayrımın sebebi ise temel olarak farklılık oluşturan niteliklere dayalı olarak finansal ihtiyaçların da birbirinden farklılık göstermesidir. Bu anlamda öğrenciler, emekliler, memurlar, ev hanımları ve diğer çeşitli müşteri gruplarının ihtiyaçları genel olarak farklıdır ve bu ihtiyaçlarını giderebilmek için de bankalara kredi başvurusunda bulunurlar. Bankacılık sektöründe yer alan bankalar da bu ayrımı bildiklerinden, tüketicileri kredilendirirken, bu ayrımı göz etmekte ve sunulan hizmetlerde bu farklılıklara göre düzenlemeler yapmaktadırlar.

Bahsettiğimiz üzere bankalar açısından kazanılabilen her bir müşteri büyük önem taşımakta olduğundan, bankalar ayrımı göz etmemekte ancak bu ayrıma göre özel fırsatlar sunmaktadır. Tüketici grupları arasında ev hanımları, gelir belgeleri olmayan kişilerdir. Onlar bir evin ve ailenin sorumluluşunu taşıyan kişiler olarak çeşitli finansal kaynaklara ihtiyaç duyabilirler. Yani bu noktada aslında ev hanımlarına kredi veren bankalar derken gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri buna parmak basmak gerekmektedir. Bu bankalar ise şu şekilde sıralanabilir; QNB Finansbank, Denizbank, Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, Akbank, Denizbank, HSBC, Odeabank, Vakıflar Bankası, Yapı Kredi Bankası, TEB ve Aktifbank. 

AKBANK’TAN EV HANIMLARINA AVANTAJLI KREDİ OLANAKLARI

Hem kişisel hem de aile bazında ihtiyaçlarını karşılamak üzere finansman ihtiyacı olan ev hanımlarına Akbank çok avantajlı bir kredi teklifi sunmaktadır. Bu krediden gelir belgesiz olarak faydalanabilecek ev hanımları geri ödeme konusunda da çok özel kolaylıklara sahip olacaklardır.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Akbank, Ev Hanımlarına Özel Kredi uygulamasında maksimum 20 bin TL’ye kadar kredilendirme sağlamaktadır.

Bankanın bu kredi için uyguladığı faiz oranı %1.39’dur.

Akbank tarafından tahsis edilen kredi için tercih edilebilecek olan maksimum vade süresi 48 aydır.

Ödemelerinizi ayda bir defa olmak suretiyle eşit tutarlarda ödersiniz ve bankanın dönemsel kampanyalarında yer alıyorsa krediyi 3 ay ertelemeli olarak da kullanabilirsiniz.

İşte Akbank bu şekilde belgesiz kredi vermektedir ve ihtiyaç sahibi olan ev hanımlarına belgesiz kredi veren Akbank bu konuda da çok avantajlı olanaklar sunmaktadır. Şimdi siz de en yakındaki Akbank şubesine giderek bireysel olarak başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredinizi alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here