Ana sayfa Kimdir Esra Bezen Bilgin Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli

Esra Bezen Bilgin Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli

Fox Tv'nin Shameless'tan uyarlanan başarılı yapımı Bizim Hikaye'ya yeni bir oyuncu dahil oldu. Esra Bezen Bilgin kimdir?

5
0

Fox Tv’nin Shameless’tan uyarlanan başarılı yapımı Bizim Hikaye’ya yeni bir oyuncu dahil oldu. Esra Bezen Bilgin kimdir?

Fox TV’nin yabancı yapım olan Shameless’tan uyarladığı Bizim Hikaye oldukça ses getirmiş, kimileri tarafından beğenilmiş, kimileri tarafındansa eleştiriler almıştı. Dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Başarılı tiyatro oyuncusu Esra Bezen Bilgin.

Bilgin diziye Şükran karakteri olarak dahil oluyor. Şükran yıllar önce çocuklarını terk etmiş ve en küçük çocuğu olan İsmet’i almak için geri dönen bir anne. 

Esra Bezen Bilgin Kimdir?

Esra Bezen Bilgin, 1 Ocak 1973 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Oyunculuğa 1997 yılında İzmit Şehir Tiyatrosu’nda başlangıç yapmıştır. Daha öncesinde televizyon dizilerinde karşımıza çıkmamış ancak Korkuyorum Anne, Kusursuzlar, Silsile ve Ana Yurdu gibi başarılı sinema yapımlarında yer almıştır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here