Ana sayfa Kimdir Ertuğrul Postoğlu Kimdir? Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey kimdir? Gerçek adı ve Biyografisi

Ertuğrul Postoğlu Kimdir? Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey kimdir? Gerçek adı ve Biyografisi

Diriliş Ertuğrul dizisi kendi gününde ve saatinde TRT 1 ekranlarında fırtınalar estirmeye devam ediyor. Sevilen dizinin Bahadır Bey karakterini canlandıran Ertuğrul Postoğlu'nu tanıyalım.

7
0

Diriliş Ertuğrul dizisi kendi gününde ve saatinde TRT 1 ekranlarında fırtınalar estirmeye devam ediyor. Sevilen dizinin Bahadır Bey karakterini canlandıran Ertuğrul Postoğlu’nu tanıyalım.

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına yeni sezonda da devam eden Diriliş Ertuğrul’un karakterlerine dair merak edilen birçok konuyu TümHaber ailesi olarak paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin sevilen karakterlerinden Bahadır Bey’i canlandıran Ertuğrul Postoğlu hakkında merak edilenleri ele alacağız.

ERTUĞRUL POSTOĞLU KİMDİR?

1959 senesinde Malatya’da dünyaya gelen Ertuğrul Postoğlu, Kabataş Lisesi mezunudur. Kanal D ekranlarının tam 21 yıl boyunca seslendirme görevini üstlenmiş ve bu anlamda kurumsal kimlikte önemli bir iz bırakmıştır. Usta seslendirme sanatçısı aynı zamanda oyunculuk kariyeri ile uzun yıllar tiyatro sahnelerinde yer almış ve oyunculuk kariyerini dizilerde de devam ettirmiştir. Dünya edebiyatının önemli isimlerinin tiyatro metinlerinde önemli rolleri almıştır ve 1990 senesinde ilk defa Şehir Tiyatroları’nın yaptığı sınavla hayatına tiyatro yolunda devam etme çizgisini çekmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here