Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Erkenci Kuş Bulut Cevher Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ahmet Olgun Sünear Rol Aldığı Yapımlar

Star TV ekranlarının sevilen Erkenci Kuş dizisine henüz dahil olan Bulut Cevher kim? Bulut Cevher karakterine hayat veren genç oyuncu Ahmet Olgun Sünear hakkında bilinmeyenler ortaya çıktı.

Star TV ekranlarının sevilen Erkenci Kuş dizisine henüz dahil olan Bulut Cevher kim? Bulut Cevher karakterine hayat veren genç oyuncu Ahmet Olgun Sünear hakkında bilinmeyenler ortaya çıktı.

Erkenci Kuş dizisine henüz dahil olan Bulut Cevher karakteri, 11 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan bölümde karşımıza çıktı. Star TV ekranlarında yayınlanan dizide Bulut Cevher karakterine hayat veren Ahmet Olgun Sünear ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Oyuncu kadrosuna yeni isimlerin dahil olduğu dizide Bulut Cevher karakteri dikkatleri çekmeyi başardı. Cevher, Sanem’in yeni arazi evinin ortağı olarak diziye girdi. Farklı bir yaşam süren Cevher, Can karakterinin rakibi gibi görünmektedir. Arazi ortağı olan Bulut’un dizide Can ve Sanem arasında kıskançlık krizi yaratacağı tahmin ediliyor.

Can, Sanem’i Bırakıp Çekip Gitmişti

Sanem ile Can çifti ayrılmış ve Can çekip gitmişti. Sanem ise uzunca bir süredir hayalini kurduğu kitabı yazmış ve kitap birçok dile çevrildi. Kitap ile elde ettiği para ile bir çiftlik evi satın alan Sanem’in bir de ortağı vardır. Bu ortak ise Bulut Cevher’dir.

Bulut Cevher, Can ve Sanem’in yeniden bir araya gelmesinde önemli bir rol üstlenecek. Can, aradan 1 yıl geçtikten sonra babasını ziyaret etmek için İstanbul’a gelir. Sanem’e karşı yoğun bir özlem duyan Can, yalnızca teknesinin bozulduğunu ve bunun için İstanbul’a geldiğini belirtmiştir. Ancak Can, Bulut Cevher’i gördükten sonra geri dönmekten vazgeçer ve Sanem’i yeniden kazanabilmek için yoğun bir çaba ortaya koyacaktır.

Ahmet Olgun Sünear Kimdir?

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sünear, kariyer hayatına modellik yaparak başlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Tasarım Bölümü mezunu olan Sünear, yükseköğrenim hayatı sürerken modellik yapmaya başlamıştır. Daha sonra oyunculuk eğitimleri almaya başlayan genç oyuncu; Son, Boynu Bükükler, Maral, Mayıs Kraliçesi, Çilek, Kampüste Çıplak Ayaklar gibi yapımlarda rol almıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.