Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

En Güzel ve Özel Resimli Anneler Günü Mesajları

Anneler günü yaklaşıyor, evlatlar hazırlıklara devam ediyor. Kutsal varlıklar olan annelerimizin bu özel gününü en güzel ve en özel resimli mesajlarla kutlamak onları çok sevindirecektir.

Anneler günü yaklaşıyor, evlatlar hazırlıklara devam ediyor. Kutsal varlıklar olan annelerimizin bu özel gününü en güzel ve en özel resimli mesajlarla kutlamak onları çok sevindirecektir.

Bir çocuğu dünyaya getirmek, onu büyütmek, yetiştirmek ve her anında yanında olmak… Bu zahmetli işleri yaparken bir an olsun şikayet etmemek ve her anıyla gurur duymak. İşte tüm bu meşakatli işleri üstlenen kişiye anne denir. Önce 9 ay kanında taşır ve bunun zahmetinden asla gocunmaz. Sonra onu doğurur ve geleceğe umutla bakabilmesi için saçını süpürge eder. Bizler de o annelerin evlatları olarak onları daima ziyaret etmeli, onlarla iletişim kurmalı ve çiçeklerle hediyelerle sık sık mutlu etmeliyiz. Yaklaşan anneler günü de bu özel şeylerin hepsini gerçekleştirmek için ideal bir gün!

- Advertisement -

14 MAYIS’TA ONU MUTLU EDİN

Her sene Mayıs ayının ikinci haftasının Pazar günü kutlanan Anneler Gününe sayılı günler kaldı. Annelerimizi sevindirmek ve onları mutlu etmek için onlara bugüne özel resimli mesajlar göndermek onları bir hayli etkileyecektir. Bu nedenle sizde hazırladığımız resimli kutlama mesajlarını telefonlarınıza indirin ve ona WhatsApp’tan duygusal anlar yaşatın.

EN GÜZEL SÖZLER

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor Anneler günün kutlu olsun  

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın.Annemsin. Varlığımın tek nedeni.. Anneler günün kutlu olsun.  

Dün, bugün ve yarın..daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.  Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.  

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.  

Meğer dilimdeki en güzel kelimeymiş senin adın. Ne zaman ANNEM desem dünyama güneş doğuyor, ruhumu huzur kaplıyor Anneler Günün Kutlu Olsun canım Anam.  

Tavsiye :  Torun Bakım Maaşı Projesi Başvuruları Sona Eriyor

Senden yediğim terliğin acısıyla ağlarken bile Anneee diyebiliyorsam bu ancak Anne mucizesidir. Anneler günün kutlu olsun cantanem.  

Benim için herşeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilmeyen dünyanın en güzel annesinin anneler gününü kutluyorum.  

Ben gülünce gülen, ağladığımda ağlayan benim için yaşayan dünyadaki en büyük şansım benim biricik annem Anneler günün kutlu olsun  Evimin neşesi, dünyamın güneşi, mutluluğum, huzurum en büyük servetim sensin benim canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.  

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.  Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.  

Benim annem, canım annem. Sen benim hayatımın, en büyük varlığısın. Sensiz bir hayat düşünemiyorum senin varlığın, beni hayatta en mutlu eden şey. İyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, senin gibi bir annem olduğu için gurur duyuyorum. Anneler günün kutlu olsun annem…  

Canım Annem, benim senin varlığın her şeyiyle bana hayat veriyor. Senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın her zaman beni ısıttı, hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum. Can özüm biricik anacığım, anneler gününü canı gönülden kutlarım, ellerinden öperim… Anneler Günün Kutlu Olsun…  

Annecim, biriciğim.. Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde.. Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim.. SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMM… Anneler günün kutlu olsun!!! 

Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın Anneler günün kutlu olsun  

Tavsiye :  2019 Fitre Miktarı Ne Kadardır? Fitre Ne Zaman Kimlere Verilir?

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük sansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.  

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne.  

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem  

- Advertisement -

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim  Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!!  

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem Seni çok seviyorum Annem annem ben sensiz hep eksiğim Yanında olmasam da, sen yine benimlesin  Dün, bugün ve yarındaima seni sevdim, hep seveceğim Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi Anneciğim anneler günün kutlu olsun  Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun  

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin Seni çok seviyorum  

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın Anneler günü kutlu olsun.  

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.  

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.  

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.  

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.  Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. 

Tavsiye :  Vikings 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak! Geri Sayım Başladı

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin kücük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum  Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Anneler günün kutlu olsun birtanem.  

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun!  Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!  Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Ellerinden öperim.  

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.  

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneş. Işığın hiç eksilmesin diliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.  

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Son nefesime kadar da hep böyle olacağım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.  

Bugünde seni seviyorum ama dünden bir fazla yarından bir eksik canım annem. Anneler günün kutlu olsun.  

Benim için çektiğin tüm sıkıntıları unutturmak tek amacım. Seni seviyorum canım annem Anneler günün kutlu olsun.  

Dün, bügün ve yarın..Daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.  

Yemek koyulurken, “bu kadar yeter” dedikten sonra mutlaka bir kaşık daha yemek koyan kişiye ‘anne’ denir. Ve o herşeye değerdir.  

Çikolata tatlıdır senin kadar değil, seni herkes sever ama benim kadar değil..  

Dünyada hiç birşeyi seni sevidim kadar sevmedim. Anneler günün kutlu olsun!  

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamamAnneler günün kutlu olsun canım annem  

Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.  

Eğer bana gözlerinle değıl de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğımı çok iyi anlardın..Anneler günün kutlu olsun canım annem..

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.