Ana sayfa Genel En Güzel Resimli ve Anlamlı Kısa SMS Cuma Mesajları

En Güzel Resimli ve Anlamlı Kısa SMS Cuma Mesajları

Cuma günü sevdiklerimizin daha da değerli hissetmesi için gönderilen en güzel resimli ve anlamlı kısa SMS Cuma mesajları.

6
0

Cuma günü sevdiklerimizin daha da değerli hissetmesi için gönderilen en güzel resimli ve anlamlı kısa SMS Cuma mesajları.

Cep telefonundan sevdiklerinize armağan edebileceğiniz Cuma mesajları kişileri daha da değerli hissettirmekte. Dini açıdan önemli bir gün olan Cuma gününü anlatan ayetler de oldukça önemli.

Bu mesajları sevdiklerinizle paylaşarak, onlarla olan ilişkilerinizi daha da iyi seviyeye taşıyabilirsiniz.

Her Cuma günü milyonlarca kişinin camilerde yerini almakta.  Özellikle de Müslüman dinine mensup kişiler için oldukça büyük önem taşıyan 3 aylardan en kıymetlilerinden olan Ramazanla yaklaşmakta. Bununla birlikte, Cuma namazlarına daha büyük bir ilgi söz konusu.

Cuma mesajlarında içerik olarak ne yer almalı

Genel olarak Cuma mesajlarında sevdiklerinize güzel resimli ve anlamlı kısa mesajlar atabilirsiniz. Bu yakın dostlarınızın ve sevdiklerinizin kendini daha da iyi hissetmesini sağlayacaktır.

İşte atabileceğiniz mesajlar

-Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini Mevla’ya. Sen istemesini bilirsen, Mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

– Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim. Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

– Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

– Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.

En Güzel Resimli ve Anlamlı Kısa SMS Cuma Mesajları ile ilgili görsel sonucu

– Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resülullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

– Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

En Güzel Resimli ve Anlamlı Kısa SMS Cuma Mesajları ile ilgili görsel sonucu

– Ayakları şişerdi, o öpülesi ayakları. Ama bizim gibi sabahlara kadar gezmekten değil, sabaha kadar ibadet etmekten. Az yerdi, ama bizim gibi rejim yapmak için değil, fakirliği seçtiğinden. Gece gündüz ağlardı, o ağlayınca meleklerin gözleri dolardı ama bizim gibi pembe diziler yüzünden değil, Mevlaya olan aşkından. Ne kadar farklıyız değil mi Allah rasülünden. Mevla bütün amellerimiz ve niyetlerimizle ona benzemeyi nasip etsin. Amin. Hayırlı cumalar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here