Ana sayfa Genel En güzel Cuma Mesajları ile Sevdiklerinize Dua ve Selamlar İletin

En güzel Cuma Mesajları ile Sevdiklerinize Dua ve Selamlar İletin

Müslüman Alemi'nin kutsal günü Cuma gününe özel kısa mesajlar ile sevdiklerinize ve ailenize mutlu dakikalar yaşatın. Dualarınızı ve selamlarınızı iletebileceğiniz mesajlar.En güzel Cuma Mesajları ile Sevdiklerinize Dua ve Selamlar İletin

7
0

Müslüman Alemi’nin kutsal günü Cuma gününe özel kısa mesajlar ile sevdiklerinize ve ailenize mutlu dakikalar yaşatın. Dualarınızı ve selamlarınızı iletebileceğiniz mesajlar.En güzel Cuma Mesajları ile Sevdiklerinize Dua ve Selamlar İletin
Cuma günleri sevdiğimiz kişilerin Cuma’sını kutlamak ve mübarek olması dileklerimizi iletmek oldukça hoş bir davranıştır. Bu hem müslümanlar arasındaki iletişimin gücünü hem de inancımızı kuvvetlendirir. İyi temenni ve dualarınızı sevdiklerinize SMS olarak göndermek için paylaştığımız hazır mesajlardan faydalanabilirsiniz!

-Allah’ın Selamı Rahmeti, Bereketi bizimle olsun! Günümüz Aydın Cumamız Mübarek Olsun! 

-ALLAH bizi şikayet değil Şükredenlerden eylesin.

-Cumaları, duanın kabul oIacağı anlar vardır. Cumanın sabahı, gecesinden daha değerlidir. 

-Allah’tan bir duaya benzer, Peygamber’den bir armağana benzer, sevabınız bol oIun!

-Allah’ım seni bugün dua edenIerden her daim şükreden kullarından, sevmeyi bilen kullarından, cennette gezenlerden eyle! 

-Allahım! Ocağımızdan bereketi, dilimizden dualarımızı, kalplerimizden senin ve Resulün’ün sevgisini hiç azaltma. Dualarımızı kabul, hayatımızı imanlı kıl.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here