Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

En Çok Faiz Veren Bankalar! Birikimlerinizi Doğru Değerlendirin

Çok faizli banka imkanları! Hangi banka yatırımınıza en çok faizi vermektedir? Ençok kredi veren bankaları inceleyerek birikimlerinizi doğru değerlendirin!

Çok faizli banka imkanları! Hangi banka yatırımınıza en çok faizi vermektedir? Ençok kredi veren bankaları inceleyerek birikimlerinizi doğru değerlendirin!

Bazı yatırımcılar, yatırımı olmasına rağmen bu sistemi tercih etmeyebilir. Bunun sebepleri arasında yatırım getirisinin az olması ya da kimi insanların risk almak istememeleri gibi nedenlerden dolayı tercih edilmeyebilir. Bununla birlikte faize yatırım yapanların sayıda azımsanmayacak durumdadır. Bir çok yatırımcı artık ülkemiz ekonomisinin iyiye gitmesiyle birlikte bu yolu tercih etmektedir. Ülkemizde yatırımcıların çokça tercih ettiği bu yöntem hiç bir zaman işlevini kaybetmeden ilerlemiştir. Yatırımcılar genel olarak yatırımlarını faize yatırararak işletmekten yana olmuşlardır. Birikiminize en çok faiz veren bankalar ise;

NAKİT BİRİKİMİNİZE EN ÇOK FAİZ VEREN BANKA ÖNERİLERİNİ ŞU ŞEKİLDE SIRALAYABİLİRİZ!

- Advertisement -

ING-e Turuncu Hesap;

ING-e Turuncu Hesap, misyonu ve vizyonu itibarıyla müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerine finansal anlamda  uygun çözümler bularak oları bu konuda aydınlatmaktadırlar. Güvenilir bir banka olan ING-e Turuncu Hesap yatırımcıların, yatırımlarını işletmek istediklerinde en yüksek faiz oranını müşterilerine sunmaktadırlar.ING-e Turuncu Hesap  faiz oranı yüzde 12.50 olarak belirlenmiştir. Önek olarak; 50.000 tl’lik bir nakite sahipseniz aylık 513,70 tl kazanabilirsiz vergiler düştüğünde ise kazançınız 436,64 tl’dir.

Akbank;

Yüksek kalite ve günümüzün en güvenilir bankalarından olan Akbank;türkiyenin daha da büyümesinde katkı sağlan bankalarındandır. Yatırımı olan yatırımcılar için ise faiz oranı yüksek olan imkanlar sunan Akbank. Aylık faiz oranı yüzde 11,75 olarak belirlenmiştir vergiler düştünde ise kazanç 50,410.75 tl’dir.

Ziraat Bankası;

Ziraat bankası’nın en önemli ilkesi sürdürülebilirliktir ilkesidir. İnsan odaklı olan Ziraat bankası müşterilerine en iyi fırsatları ve kaliteyi sunmaktadır bu yüzden yatırımcıların,yatırımlarında da faiz olaranı çok olan bir hizmet sunmaktadır. Faiz oranı 9,90 olarak belirlenmiştir.

Diğer faiz oranı yüksek olan bankalar ise şu şekilde sıralanmaktadır; Vakıfbank, İş bankası,Halkbak,Odeabank,HSCB-E gibi bankalarda müşterilerine en uygun faiz imkanlarını sunmaya çalışmaktadılar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.