Ana sayfa Genel Eminevim Sitemi Nedir? Nasıl Çalışır? Avantajları ve Tüm Detayları

Eminevim Sitemi Nedir? Nasıl Çalışır? Avantajları ve Tüm Detayları

Eminevim sistemi faizsiz, güvenilir bir şekilde, imece usülü, bireylerin birbiriyle yardımlaşarak konut, arsa, işyeri gibi gayrimenkul sahibi olmaya olanak sağlayan, 1992'den beri hizmet veren kurumsal bir sistemdir.

5
0

Eminevim sistemi faizsiz, güvenilir bir şekilde, imece usülü, bireylerin birbiriyle yardımlaşarak konut, arsa, işyeri gibi gayrimenkul sahibi olmaya olanak sağlayan, 1992’den beri hizmet veren kurumsal bir sistemdir.

Eminevim sistemi: konut, işyeri, arsa gibi gayrimenkullerin faizsiz bir şekilde kolay yoldan alınmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Gayrimenkul sahibi olabilmek için bireylerin yüksek faizli kredilere gerek duymadan; organizasyon ücreti alarak imece usülü satın almayı sağlar. Eminevim sistemi aynı zamanda insanların yardımlaşarak gayrimenkul sahibi olmasını sağlayan bir sistemdir. Türkiye’de faizsiz, imece usülü gerçekleştirilen bu sistem 1992 yılında otomotiv üzerine başlamış olup daha sonra arsa, konut, işyeri gibi gayrimenkul sahibi olabilmeyi sağlayan kurumsal bir firmadır. Eminevim çeşitli sistemlerle çalışır. Öneğin Çekilişli Sistem altın gününe benzer. Ev almak isteyen bireyler 40, 60, 80, 100 ya da 120 kişilik gruplara dahil olmak durumundadır. Bu şekilde her ay bir konut bedeli oluşturulur. Bu gruplar içerisinden ev sahibi olacak kişi noter huzurunda kura ile her ay belli olur. Organizasyon ücreti gayrimenkulün miktarına, ödeyeceğiniz taksitlere göre değişme göstermektedir. Genel olarak gayrimenkul bedelinin %4.5’i tahsil edilir. Eminevim özellikle düşük ya da orta gelirli, maliyetsiz ev sahibi olmak isteyen her birey için çok mantıklı bir sistemdir. Eminevim ile ev almanın birçok yönden avantajı vardır. İstediğiniz ve taksitine başladığınız evden vazgeçip aynı değerde başka bir ev alma seçeneğine sahipsinizdir. Taksit öderken maddi sıkıntılar çekmeniz durumunda ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ev alma avantajınız vardır. Sistemden ayrılma olanağına sahipsinizdir ve ayrıldığınız takdirde organizasyon ücreti dışında ödediğiniz tüm taksitler size iade edilir. Eminevim’de çekilişler noter huzurunda gerçekleştirildiği için son derece güvenlidir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here