Ana sayfa Finans Emekli Maaşını Ziraat Bankasına Taşıyanlara Verilen Promosyonlar ve Sağlanan Kolaylıklar

Emekli Maaşını Ziraat Bankasına Taşıyanlara Verilen Promosyonlar ve Sağlanan Kolaylıklar

İlk promosyon anlaşmasını yapan Ziraat Bankası emekli maaşını taşıyan müşterilerine promosyon dağıtıyor.Daha bir çok imkan ve kolaylık sağlıyor.

4
0

İlk promosyon anlaşmasını yapan Ziraat Bankası emekli maaşını taşıyan müşterilerine promosyon dağıtıyor.Daha bir çok imkan ve kolaylık sağlıyor.

Bankalar , birçok konuda olduğu gibi emekliye maaş vremek konusunda da rekabete girmiş durumdalar.Sayıları 12 milyona yaklaşan  emekli kitlesini kendi bünyelerine katmak için her banka elinden geleni yapıyor.Hiç küçümsenmiyecek  bir müşteri kitlesi oluşturan emekliler için çeşitli promosyon imkanları sunmakta , bu konuda adeta birbirleri ile yarışmaktalar.İlk promosyon anlaşmasını yapan Ziraat Bankasından sonra, diğer kamu ve özel bankalarda teker teker promosyon konusuna dahil oldular.Özel bankalar işi bir adım daha ileri götürüp  promosyonun yanında çeyrek altın verecekleri vaadinde de  bulundular..

Bir Kamu Bankası olan ve ilk promosyon anlaşmasını yapan  Ziraat Bankası’da emekli maaşını taşıyanlara çeşitli promosyonlar sunuyor.Ziraat bankası emekli maaşını bankalarına taşıyan SGK,Emekli Sandığı Ve Bağ-kur emeklilerine aldığı maaş ölçüsünde promosyon veriyor.Eğer emeklinin aldığı  maaş 1.000TL’nin altında ise 300TL promosyon alıyor.Maaşı  1.000TL ile 2.000TL arasında ise 375TL promosyon alıyor. Emeklini maaşı 2.000TL’nin üzerinde ise 450TL promosyon alıyor.

Ziraat Bankası emekli maaşını taşıyan müşterilerine  3 yıllık Promosyonu peşin ödüyor ama karşılığında maaşını 3  yıl boyunca kendi  bankasından alacağınıza dair taahhüt vermenizi istiyor.

Ayrıca emekli maaşını taşıyanlardan Hesap işletim ücreti alınmıyor.Yaklaşık 4.8milyon emekliye maaşlarını Ziraat Bankası ‘dan alıyor. Bankasıı  ile çalışan emeklilere promosyonun yanı sıra pek çok fırsatlarda sunuyor.Ziraat müşterisi oln emekliler  ihtiyaç ,konut araç kredilerinden kolayca faydalanabiliyor.3 ayda bir emekli maaşı alan  maaş  emeklilerin , ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda kredi ödmelerini de 3 ayda bir  yapmaları sağlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here