Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen Emanet dizisinde heyacan her geçen gün artarak devam ediyor. Kanal 7’nin reytingleri yüksek olan dizisinde 131 132 133 ve 135’inci bölümlerinde neler olacak? İşte ayrıntılar.

Dizi piyasasına her geçen gün yeni dizilerin katılması ile birlikte rekabet günden güne artarak devam ediyor. Yapılan yapımlar izleyiciler tarafıından ilgi ile takip ediliyor. Bu piayasada adından söz ettiren Kanal 7 birçok dizi ile gündem oluyor. 

Hafta içi hergün yayımlanan dizisi Emanet’te bu hafta yayınlacak bölümlerinde neler olacak dizi hayranları için haberimizin detayında.

Emanet dizisi hayranları gelecek haftada dizinin özet ve fragmanlarını merak ediyor. Emanet dizisi 131. bölümü 8 Mart pazartesi saat 19.00’da izleyicisi ile buluşacak. 132. bölüm 9 Mart salı günü ekranlarda olacak. Emanet 133. bölümü ise 10 Mart çarşamba günü heyacan kaldığı yerden devam edecek. Emanet dizisinde 134. bölüm olaylarını özet ve fragmanı 11 Mart perşembe günü hep birlikte izleyeceğiz. Hafta finalinde Emanet dizisi 135. Bölüm Özeti Fragmanı ile 12 Mart cuma günü ekranda olacak.

Seher’in üstüne atılmak istenen iftira Nedim tarafındangün ışığına çıkarılacak mı? Yaman çelişkilerine bir yenisi daha eklemeye yakın mı?  İkbal ve Zuhal yeni yaptıkları planlarına Seher’e atılan namussuzluğu da eklese de her gerçek bir gün ortaya çıkmaya nedendir.  Yaman yaşanan bu gelişmeler konusundan nasıl bir hal ve harakete bürünecek Seher’e olan güvenini belli edebilecek mi?

Dizinin fragmanı yayınlandıkça siz değerli okuyucularımıza gelişmeleri an be an sunacağız. Şimdiden iyi seyirler. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here