Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Emanet Dizisinde rol alan Begüm karakteri kimdir?

Kanal 7 ekranlarında gösterime girecek olan Emanet dizisinde Begüm karakterini oynayan Gözde Gürkan kimdir? Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu hayranları tarafından merak ediliyor.

Kanal 7 ekranlarında gösterime girecek olan Emanet dizisinde Begüm karakterini oynayan Gözde Gürkan kimdir? Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu hayranları tarafından merak ediliyor.

Emanet Dizisinde Begüm Karakteri Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında gösterilen Emanet dizisinde Begüm rolüyle karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Gözde Gürkan’dır. 1988 doğumlu olan güzel oyuncu bursa doğumludur. Üniversite mezunu olan oyuncu 2 yıl yardımcı yönetmen olarak çalışmıştır. Sonralarda ise senaristlik ve dergi yazarlığında da rol üstlenmiştir. Tiyatro oyunlarında da rol alan başarılı oyuncu, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi aldı. Klip çalışmalarında da yer alan güzel oyuncu izleyicilerin karşısına ilk kez Star TV’de Kara Sevda Dizisinde rol almıştır.

- Advertisement -

Birden fazla reklam filmlerinde de rol alan oyuncumuz, Kara Sevda dizisinden sonra Darısı Başımıza isimli dizide ise Derya rolünde ekranlarda olmuştur. 2020 yıllarındaysa Kerem Cem’in filmi olan Çağırırsan Gelir filminde oynamıştır. Oyunculuk eğitimi de veren başarılı oyuncu çevresi tarafından hayvansever bir kişiliği olduğu içinde övgü almaktadır. Güzel ve başarılı oyuncumuzun instagram hesabını takip edenlerin sayısı 28.000 civarındadır. Başarılı oyuncu 1.69 boylarında ve 48 kg’dır. Güzel oyuncumuzun instagram hesabı: @gozdegurkann

Eylül’de Emanet dizisinde dikkat toplayan güzel simalardan birisi olan Begüm karakteriyle ekranlarda olacaktır.

Gözde Gürkan’ın Oynadığı Dizi ve filmler

  • Emanet Dizisi – Begüm
  • Kara Sevda
  • Adını Sen Koy-Mehtap
  • Darısı Başımıza-Derya
  • Kesik Hikaye

Gözde Gürkan’ın Sevgilisi Var mı?

Gözde Gürkan için bu konuda bir bilgi bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun sosyal medya hesaplarında bu konuyla alakalı bir paylaşım bulunmamaktadır. Mevcut bilgilere göre güzel oyuncumuzun sevgilisi bulunmamaktadır.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.