Günlük yayınlanan diziler arasında kendini izleyiciye sevdiren Kanal 7’nin efsane dizisi ‘Emanet’ her gün akıllarda soru işareti bırakarak devam ediyor. Emanet Dizisinde en son ne oldu? Nasıl gelişmeler yaşanacak? İzleyici yorumları ne yönde? Yeni bölümde ne gibi sürprizler olacak? Soruların cevabı haberimizde yer alıyor.

Sevilen dizi ‘Emanet’, isminden sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Etkileyici senaryosu ve başarılı oyuncularıyla gündemde kalmayı başaran yapıt her gün merak edilecek sonla bitiyor. Kanal 7’nin günlük yayınlanan dizi listesinde bir numara olmaya aday gösterilen dizi, gün geçtikçe seyircisi büyüyor. 

Romantik ve dramatik sahneleriyle izleyiciyi ekrana kitleyen dizi, kalpleri ısındırarak kendine çekiyor. Dizinin temasında duyguların saklanması keskin bir mücadeleye sokuyor. 

Beğeniyle takip edilen dizinin izleyici yorumları da olumlu yönde. Özellikle yurtdışı kitlesi dizinin yorumlarını coşturuyor. İzleyici, dizide her şeyin artık yoluna girmesi ve kavuşmaları yönünde eleştirileri yönetmene yönlendiriyor. 

Unutulmayacak sahnelere yer verilen dizide oyuncuların başarısıyla akılda kalıcı olmayı başarıyor.

Dizi yorumlarından da anlayacağımız şekilde izleyici diziyle büyülenmiş adeta dizinin senaryosunda kendini kaybediyor. Buyrun birde yorumlara bakalım…

İzleyici yorumlarından birkaç bakış açısı şu şekildedir;

”Fragmanı ayrı olay pazartesi gelsin diye beklerken nefret ettik yaman Nazmiye hanım sizi ayakta alkışlıyoruz”

”Beni şaşırtmadın senarist yine muhteşem entrikalarınla sinirleri bozmaya yeminin var galiba aynı sinir krizleri geçirmen dileğiyle.. akşamımı mahvettin…”

”Bugünkü bölüm beni kahretti Yamanın gözünden akan yaş adeta içime işledi. Yaman yıkıldı resmen Yamanın kalbindeki yangını nasıl söndürecek senaristler acaba, ne geçti elinize mutlu olmalarından rahatsızmı oldunuz. Yıktınız bizi”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here