Ana sayfa Kimdir ELİF DOĞAN Kimdir? Biyografisi Kariyeri ve Rol Aldığı Yapımlar Hakkında Bilgiler

ELİF DOĞAN Kimdir? Biyografisi Kariyeri ve Rol Aldığı Yapımlar Hakkında Bilgiler

Yeni sezonda Çukur dizisi adından sıkça söz ettireceğe benziyor. İddialı dizi Çukur'da rol alan gazeteci Hale'yi tanıyalım.

5
0

Yeni sezonda Çukur dizisi adından sıkça söz ettireceğe benziyor. İddialı dizi Çukur’da rol alan gazeteci Hale’yi tanıyalım.

Başrollerinde genç oyuncu Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı Çukur dizisi , show Tv ekranlarında izleyicisine merhaba dedi. Yeni sezona 23 Ekim’de başlayan dizi, ilk yayını ile nefesleri kesti. yeni yayın döneminde çukur dizisi  her hafta Pazartesi günleri yayınlanacak. Sezon finaline girdikten sonra başladığı gün iple çekilen dizide genç ve dinamik oyuncular yer alıyor. Çukur dizisinin diğer oyuncuları ise Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Mustafa Üstündağ rol almaktadır.Konusu ve oyuncuları bakımından reytingleri alt üst etmeye hazır. Çukur’a değişik tarzı ve kaliteli oyunculuğu ile Elif Doğan ‘da dahil oldu.Dizide gazeteci Hale kimliği ile rol alan Elif Doğan doğal oyunculuğu ile dikkatleri üzerine toplayacak. Güçlü ve başarılı gazeteci rolüyle karşımıza çıkıyor. 

Hale karakteri ayrıca dizide İdris Koçovalı’nın kızı olduğu sonradan anlaşılacak. Diziye hayat veren Hale(Elif doğan) hakkında kısaca bilgi aktaralım.

 HALE(ELİF DOĞAN) KİMDİR?

Güzel ve başarılı oyuncu  1995 yılı İstanbul doğumludur. Doğan, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal bölümü mezunudur.  Genç ve güzel oyuncu Elif Doğan Aşk Laftan Anlamaz ki diziis ile oyunculuğunu kanıtladı. Herkes tarafındna beğenilen Doğan için yeni teklif Çukur yapımcılarından geldi. Bu teklifi hiç düşünmeden kabul eden Elif Doğan bu sezonda Çukur dizisiyle ekranlarımızda olacak. 

 Çukur dizisinde gazeteci kimliği ile rol alan Elif Doğan güler yüzlü ve duru güzelliği ile izleyiciden tam not alacak. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here