Ana sayfa Genel El Emeği Trt1 Yarışma Programı Başvuru Nasıl Yapılır? Cevabı ve Detaylar

El Emeği Trt1 Yarışma Programı Başvuru Nasıl Yapılır? Cevabı ve Detaylar

Yrışma proglarmı nedense çok seviliyor. Heyecanından mı yoksa izleyiciyi içine kattığından mı bilinmez, yarışmalar çok seviliyor. El Emeği'de bunlardan biri.

9
0

Yrışma proglarmı nedense çok seviliyor. Heyecanından mı yoksa izleyiciyi içine kattığından mı bilinmez, yarışmalar çok seviliyor. El Emeği’de bunlardan biri.

Ünlü ve tecrübeli Yüksek İç Mimar Selin Yantur’un katkılarıyla yayınlanmaya hazırlanan El Emeği İçin başvurularda başladı. Yarışmaya dahil olup, dekorasyon fikirlerine, tarzına güvenen kişiler El Emeği yarışma programında bir telefonla ya da verdiğimiz link üzerinden başvurabilirler.
 
El Emeği yarışmacı adayı olabilmek için uzun uzun formlar doldurmaya gerek yok. Sadece bir telefonla başvuru kaydınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. 

YARIŞMACI OLMAKİÇİN

El Emeği yarışmacısı olabilmek için 0530 311 59 22 nolu telefonu arayarak durumunuzu belirtip,yarışmacı kaydı oluşturabilirsiniz. Tarzına ve zevkşne güvenip, muhteşem alanlar dekore eden ve dekorasyon üünlerini iyi yerlerde kulllanan yarılmacı adayalrı tüm hünerlerini onlara verilen süre içinde yapacaklar. 
 
Başvuru formundan sadece size yöneltilen sorulara cevap vererek kaydınızı güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz. 

Başvur – El Emeği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here