Ana sayfa Finans Eğitim ve Özel Okul Kredisi Veren Bankalar

Eğitim ve Özel Okul Kredisi Veren Bankalar

Bireylerin maddi açıdan karşılamaları gereken eğitim masrafları da bulunmaktadır. Bu anlamda bankalar da bu masraflar için kredilendirme sağlamaktadır.

3
0

Bireylerin maddi açıdan karşılamaları gereken eğitim masrafları da bulunmaktadır. Bu anlamda bankalar da bu masraflar için kredilendirme sağlamaktadır.

Tüketicilerin hayatları boyunca hiç umulmadık anlarda karşılarına çıkan birçok masrafları bulunmaktadır. Bu masraflar seyahat, sağlık, evlilik ve eğitim olmak üzere çok sayıda kategoriye ayrılmaktadır. Bankalar da bu ihtiyaçların çeşitliliklerini dikkate alarak sağladıkları kredilerde özel fırsatlar sunmaktadır. Tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarına yanıt vermek konusunda hassasiyet gösteren bankalar, özellikle eğitim alanındaki masrafların kredilendirerek tüketicilere çok büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Çünkü eğitim, özellikle ailelerin çocukları için büyük yatırımlar yaptıkları bir alandır ve kimi zaman ailelerin kendi gelirleri bu masrafı topluca karşılamaya el vermemektedir.

Bankalar, bahsettiğimiz önemli sıfatlara sahip olan eğitim masraflarının karşılanabilmesi için eğitim kredisi vermektedir. Bu eğitim kredileri sayesinde bireyler, çocuklarının özel okul masraflarını karşılamakta, okullarıyla alaklı giderleri ödemektedir. Türkiye’de birçok mevduat bankası bu anlamda kampanyalar düzenlemekte ve eğitim masraflarına destek çıkmaktadır. Yani eğer siz de yeni başlayan eğitim döneminde çocuğunuzun okul masraflarını, özel okul masraflarını, kurs ve etüt masraflarını karşılamak istiyorsanız bankalardan eğitim kredisi talep edebilirsiniz.

EĞİTİM VE ÖZEL OKUL KREDİSİ VEREN BANKALAR

Bugün Türkiye’de birçok banka bahsettiğimiz üzere eğitim kredisi vermektedir. Bu eğitim kredilerini sunan bankalar arasında; Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Denizbank, Garanti Bankası, Halkbank, Yapı Kredi Bankası yer almaktadır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI: Şimdi siz de iş bankası eğitim kredisi kampanyasından faydalanabilir ve özel okul masraflarını hemen karşılayabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak üzere size en yakın İş Bankası şubesine giderek T.C. kimlik belgesi, ikametgah belgesi, gelir durumu gösterir belge ve okuldan alınan proforma faturayı ibraz ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI: Türkiye’nin ilk özel bankası olma ünvanına sahip olan Yapı Kredi Bankası, eğitimi desteklemek adına kredi kampanyasında çok özel avantajlar sunmaktadır. Şimdi siz de yapı kredi eğitim kredisi başvurusunu yapmak üzere size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine T.C. kimlik belgesi fotokopisi, gelir belgesi, ikametgah belgesi ve okuldan alınacak olan proforma fatura ile giderek başvurunuzu anında gerçekleştirebilir ve kredinizi alarak tüm eğitim masraflarını aynı gün içerisinde anında Yapı Kredi Bankası aracılığı ile karşılayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here