Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

e-Devlet giriş SSK 4A hizmet dökümü ve e-bordro

Güncellenen e-Devleti giriş sistemi ile SSK 4a hizmet dökümü ve e-bordro evraklarına erişim, vatandaş için artık çok kolay!

Güncellenen e-Devleti giriş sistemi ile SSK 4a hizmet dökümü ve e-bordro evraklarına erişim, vatandaş için artık çok kolay!

2008 Yılı itibariyle T.C. vatandaşlarının hizmetine sunulan, e-devlet sistemi ile öncesinde sadece resmi kurum ve kuruluşlardan edinilen evrak ve dökümanlara, online olarak erişim kolaylığı mümkün hale getirilmişti. www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden T.C. kimlik no ve e-devlet şifresi ile giriş yapılan bu sistemde, vatandaşa sunulan bu hizmetle ise kişinin tüm özlük kayıtlarına erişim imkanı sağlanıyor. PTT şubelerinden edinilen e-devlet şifresi ile söz konusu sisteme giriş yapılarak, SGK 4A Hizmet Dökümü ve e-bordro başta olmak üzere kişiye ait birçok kayıt evrağına ulaşmak ise artık çok kolay. 

- Advertisement -

Tavsiye :  Prim Günü Eksik Olanlar Nasıl Emekli Olabilir?

- Advertisement -

E-Devlet Girişi

2008 Yılında hayatımıza giren e-devlet sistemi ile artık resmi kurumlarda vakit kaybı yaşamadan, birçok resmi evrağa erişim olanağı vatandaşın hizmetine sunuldu. Özellikle vatandaş tarafından sıkça talep edilen, SGK 4A Hizmet Dökümü ve e-bordro evraklarına, e-devlet sistemi üzerinde yapılan son güncelleme ile ulaşım daha hızlı ve kolay hale getirildi.

Her ayın 14. günü yayınlanan maaş bordrolarının dökümü; e- bordro için sistem üzerinden, T.C. kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile giriş yapılarak, sorgulama işlemi tamamlanabiliyor. Aynı giriş yöntemi ile bir başka döküman; SGK 4A Hizmet Dökümü’nün sorgulama işlemine ise giriş yaptıktan sonra e-hizmetler sekmesi üzerinden ulaşabilmek mümkün oluyor.

Tavsiye :  En Güzel Resimli ve Anlamlı Kısa SMS Cuma Mesajları

4A Hizmet Dökümü – E-Devlet

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.