Ana sayfa Kimdir Doktor Geldi Programının Sunucusu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri

Doktor Geldi Programının Sunucusu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri

TRT 1 ekranlarının yeni sezonda dikkat çeken programları arasında yer alan Doktor Geldi'nin sunucusu kimdir ve hakkındaki diğer detaylar nelerdir yazımızda yer alıyor.

5
0

TRT 1 ekranlarının yeni sezonda dikkat çeken programları arasında yer alan Doktor Geldi’nin sunucusu kimdir ve hakkındaki diğer detaylar nelerdir yazımızda yer alıyor.

Hafta içi hergün TRT1 ekranlarında Doktor Geldi programı ile karşınızda olan Halit Yerebakan, bütün sağlık problemlerinizi dinleyerek size çözümler sunmaktadır.

HALİT YEREBAKAN KİMDİR?

08.08.1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Erenköy İlköğretim Okulu’nda 3 sene öğrenim gördükten sonra eğitim hayatına New York’ta devam etti. Lise eğitimini ise İstanbul’da tamamlayan Halit Yerebakan, 2000 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirmiştir.

Daha sonra mecburi hizmetini tamamlamak üzere Erzinca’a atandığı sürede TUS’u kazanarak Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi almıştır.
Kariyerini başarılı bir şekilde ilerleten Doktor Halit Yerebakan dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz ile birlikte çalışma şansı yakalamıştır. 2003 yılında Mehmet Öz ile TV programı yapmaya başlayarak, televizyonda hastaların sorularına çözüm bulmuştur.

Günümüzde ise TRT1 ekranlarında Doktor Geldi programını sunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here