Ana sayfa Genel Çukur Mahallesi Nerede? Çukur Dizisi’ne Adını Veren Çukur Mahallesi Hangi Semtin Mahallesi

Çukur Mahallesi Nerede? Çukur Dizisi’ne Adını Veren Çukur Mahallesi Hangi Semtin Mahallesi

Büyük bir hayran kitlesi bulunan ve televizyonda en çok izlenen diziler arasında yer alan Çukur dizisinin çekildiği Çukur nerededir? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? İşte detaylar..

6
0

Büyük bir hayran kitlesi bulunan ve televizyonda en çok izlenen diziler arasında yer alan Çukur dizisinin çekildiği Çukur nerededir? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? İşte detaylar..

Çok yakında Show tv ekranlarında yeni bir dizi daha başlıyor. Daha önce bir çok önemli yapımda isimi olan Ay yapımın çekimlerini yaptığı Çukur yeni sezonda izleyici ile buluşacak.Güçlü oyuncu kadrosu  ile çekimleri devam eden Çukur merakla bekleniyor. Oyuncu kadrosunda Aras Bulut İymenli, Dilan Çiçek Deniz, Öner Erkan, Perihan Savaş gibi birçok başarılı oyuncunun  yer aldığı dizi  konusu ve aldığı çukur  ismi ile de merak konusu oldu.

Çukur dizisinin çekildiği Çukur Mahallesi İstanbul Beyoğlu’nun kenar mahallerinden fazla gelişmemiş  bir mahalledir.  Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı etrafında olan Çukur Mahallesi diziye ismini vermiştir.Çünkü; ;dizini konusu o mahallede yaşanan hikayeleri anlatıyor  ve mahalle ile özdeşleşiyor.  İsminden de anlaşılacağı gibi yaşantıların da bir çukurun içinde anlatıldığı dizinin konusuda seyirci tarafından çok merak ediliyor.İstanbul’un kenar mahallelerinden olan Çukur mahallesi ve orada yaşananlar halkın şimdiden ilgisini çekmeye başladı bile.

Daha önce Medcezir dizisi, ve içerde dizisi gibi bir çok başarılı projeye imza atamış olan ay yapım aynı başarıyı yeni dizisi Çukur’da da yakalamak istiyor.İçerde dizisi ile milyonları ekrana kilitlemeyi başaran ve dizinin final etmesi ile yeni prejesine başlayan  Ay Yapım aynı karalılıkla Çukur dizisi içinde çalışmalarını yürütüyor.Dizinin bazı bölümlerinin Fransa’da çekildiği ve konusu gereği özel çekim alanları oluşturularak oralarda da çekim yapıldığını da görüyoruz.Çekimlerin halka açık olmadığı ve gizli tutulduğu da biliniyor.Şimdi merakla dizinin Televizyonda izleyicisiyle buluşacağı tarih bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here