Ana sayfa Kimdir Çukur Dizisi Paşa Karakterini Kim Canlandırıyor? Gerçekte Kimdir, Yaşı, Nereli?

Çukur Dizisi Paşa Karakterini Kim Canlandırıyor? Gerçekte Kimdir, Yaşı, Nereli?

Show Tv ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan Çukur dizisinin başarılı oyuncularını tanımaya devam edelim.

6
0

Show Tv ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan Çukur dizisinin başarılı oyuncularını tanımaya devam edelim.

Bu sezon diizler kervanına iki bölüm önce katılan ve uzun süren çekimleri tamamlanarak yayınlanmaya başlanan dizi Çukur, Pazartesi günlerinin bağımlısı haline gelecek. 

Nefes kesen senaryosu ile sektöre damga vurmak için gelen dizi Çukur’un Paşa lakaplı oyuncusu ise Çetin Kemal’ Sarıkartal’dır. Dizinin her oyuncusu başarılı bir geçmişe sahip oyunculardır. İçlerine dahil olan Çetin Kemal Sarıkartal kimdir?

Çukur dizisinin oyuncularından İdris Koçavalı’nın eski arkadaşlarından olan ikinci adam Paşa diziye farklı bir tat kattı.

PAŞA KİMDİR?

26 Haziran 1959 doğumludur. 58 yaşınd aolan Çetin Kemal sarıkartal oyunculuk jayatına bir çok proje sığdırmış tecrübeli oyunculardandır.

 1980 yılında Ankara Üniversitesi D.T. C.F ingiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezundur. 1998 -2001 yılları arasında Bilkent Üniveristesi güzel sanatlar , tasarım ve mimarlık Fakültesinde öğretim görevlisi olarak görev yaptı.1996 yılından beri tiyatro yaparak hayatını kazanıyor.  Birçok ünlü oyuncuya tiyatro dersi verip, oyuncu koçluğu yaptı. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here