Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu, Kimler Oynuyor, Kim Kimdir, İsimleri Ne

Show Tv’de yayınlanmaya başlayan ve ilk iki bölümüyle büyük beğeni toplayan dizi, konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekmektedir. Çukur dizisinin konusu ve oyuncu kadrosunu sizler için derledik.

Show Tv’de yayınlanmaya başlayan ve ilk iki bölümüyle büyük beğeni toplayan dizi, konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekmektedir. Çukur dizisinin konusu ve oyuncu kadrosunu sizler için derledik.

Show Tv ekranlarında başlayan, yeni aksiyon dizisi Çukur, ilk iki bölümüyle izleyenleri etkilemeyi başardı. Kaliteli oyuncu kadrosu ve konusuyla ön planda olan dizi, ilk iki bölümü ile kalitesini ispatladı.

DİZİNİN KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. 

OYUNCU KADROSU

Aras Bulut İynemli – Yamaç Koçovalı karakteri:Koçovalı ailesinin gündüzleri kimyager, geceleri müzisyen küçük oğlu. Çukur’dan yıllar önce ayrılsa da ailesini ve Çukur’u korumak için mahalleye geri döner.

Dilan Çiçek Deniz – Sena Koçovalı karakteri:Yamaç’ın büyük aşkı; deli dolu, dik kafalı, yaşam enerjisi yüksek ve güzel bir genç kadın. Yamaç’la ortak bir hayatın hayallerini kurarken, Koçovalı ailesi karşısında bu hayallerini başka bir bahara saklamak zorunda kalır.

Ercan Kesal – İdris Koçovalı karakteri:Koçovalı ailesinin reisi ve tüm Çukur mahallesini yöneten, kudretli ve cömert bir adam. Saldırıya uğrayan ailesini ve Çukur’u ayakta tutabilmek için hayatının en büyük mücadelesini verecektir.

Perihan Savaş – Sultan Koçovalı karakteri: İdris’in eşi, Koçovalı ailesinin bel kemiği, sözü kanun olarak kabul edilen bir kadın. Hayatını kocasına ve çocuklarına adayan Sultan, tüm güçlükler karşısında ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar.

Öner Erkan – Selim Koçovalı karakteri: İdris’in üçüncü oğlu, Yamaç’ın ise en küçük ağabeyi. Ailenin eğlence sektöründeki işlerini yönetmesine rağmen babasının değerlerinin hiçbirini benimsemediği için onun gözünde bir hayal kırıklığından öteye geçemez.

Erkan Kolçak Köstendil – Vartolu karakteri: Doğduğu ve çocukluğunun geçtiği Çukur’a intikam almak için geri dönen, acımasız bir mafya lideri. Yıllar sonra Çukur’a geri dönen Vartolu, kimsenin bilmediği planlarını uygulamaya son derece kararlıdır.

Rıza Kocaoğlu – Aliço karakteri: İdris’in sokaktaki gözü kulağı. Çöp toplayarak geçimini sağlıyor. Daha iyi şartlara sahip olabilirken kendisi bu hayatı seçmiş. Askerde büyük bir travma yaşamıştır. İnsanlardan uzak olmak istiyor. Müthiş bir sayısal zekası vardır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.