Ana sayfa Kimdir Çukur dizisi Kahraman Karakteri Kim Canlandırıyor, Mustafa Üstündağ Biyografisi, Kimdir, Nereli

Çukur dizisi Kahraman Karakteri Kim Canlandırıyor, Mustafa Üstündağ Biyografisi, Kimdir, Nereli

Çukur dizisinin kadrosuna konuk oyuncu olarak katılan ve Kahraman karakterine hayat veren Mustafa Üstündağ kimdir merak edildi. Dizide yer alan Kahraman kimdir yazımızda ele alacağız.

6
0

Çukur dizisinin kadrosuna konuk oyuncu olarak katılan ve Kahraman karakterine hayat veren Mustafa Üstündağ kimdir merak edildi. Dizide yer alan Kahraman kimdir yazımızda ele alacağız.

Show Tv ekranlarında büyük bir izleyici kitlesine sahip Çukur dizisi, İstanbul’un en belalı mahallerinden biri olan Çukur, Koçova ailesinin kontrolündedir. Koçovalı ailesi mahalle içerisine asla uyuşturucu girmemesi kuralı ile yönetmektedir. Fakat Çukur Mahallesi’nin bu en önemli kuralını yıkmak için hazırlanan yeni bir topluluk ortaya çıkar ve Çukur’un düzeni bozulmaya başlar.

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesel ve Perihan Savaş’ın paylaşmış olduğu dizinin yapımı Ay Yapım’a ait. Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli’nin yönetmenlik görevini üstlendiği Çukur dizisinin senaryosunda Gökhan Horzum’un imzası bulunuyor. 

ÇUKUR DİZİSİ KAHRAMAN KİMDİR?

İdris’in veliaht olarak yetiştirmiş olduğu Kahraman, Koçovalı ailesinin ikinci oğludur. Koçovalı ailesinin ilk oğulları hapiste olduğu için aile işleri ile Kahraman ilgilenmektedir. Her ne kadar babası kadar stratejik düşüncelere sahip olmasa da taşıdığı lider özellikler ve icraat bakımından oldukça başarılı olan Kahraman bulunduğu konumu garantilemiştir. 

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ KİMDİR?

Dizide Kahraman karakterine hayat veren Mustafa Üstündağ, Mersin’de 1977 yılında doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.  Görev aldığı sahneler; Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM Oyuncuları’dır. Tiyatro oyunculuk hayatına Pervasız Tiyatro’da devam etmiştir. Oyunculuğa Yılan Dizisi ile ilk adımı atmıştır. Daha sonrasında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde kendine bir rol kapmış ve hayat verdiği Muro karakteri ile ün kazanmıştır. Aynı zamanda “Muro: Nalet Olsun İiçimdeki İnsan Sevgisine” sinema filminde aynı karakter ile başrol oyunculuğunu yapmıştır. Son olarak başarılı oyuncu Çukur dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır. Dizide Kahraman karakterini canlandırmaktadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here