Ana sayfa Kimdir Çukur dizisi İdris Karakterini Canlandıran Ercan Kesal Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında

Çukur dizisi İdris Karakterini Canlandıran Ercan Kesal Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında

Show tv'nin yeni dizisi Çukur'da rol alan Ercan Kesal, dizide İdris karakterine hayat vermektedir. Tıp Fakültesini bitiren Kesal, kariyerine oyunculukla devam etmektedir.

8
0

Show tv’nin yeni dizisi Çukur’da rol alan Ercan Kesal, dizide İdris karakterine hayat vermektedir. Tıp Fakültesini bitiren Kesal, kariyerine oyunculukla devam etmektedir.

Show tv ekranlarının yeni dizisi Çukur izleyici ile buluştu. Baş rolünü Aras Bulut İyemli’nin oynadığı filmde birço usta oyuncu yer almaktadır. 

İçerde dizisi izleyiciler tarafından beğenilerek izlenmekteydi. Ancak film final yaparak sezonu kapattı. Seyircinin ilgi ile izlemesi ve oyuncu kadrosunu beğenmesi ile yapım şirketi bitirdiği filmi Çukur dizisi ile tekrar ekranlara dönderdi. İçerde dizisinde oynayan kemik kadro Çukur dizisinde de yer almaktadır. Çukur dizisinde usta oyuncu Ercan Kersal, İdris karakterine hayat vermektedir.

Ercan Kesel kimdir?

Ercan Kesal,  1959 yılında Nevşehir’de dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Tıp Faklütesinden mezun olan Kesal, bir süre devlet hastanelerinde ve sağlık ocaklarında görev yaptı. Oyunculuk hayatına giren Kesal, Nuri Bilge Ceylan’ın Uzak  adlı sinema filminde oynadı. Yazdığ senaryoyla “en iyi senaryo” ödülüne layık görüldü. Son olarak İçerde filminde kendini gösteren Ercan Kesal, oyunculukta göstermiş olduğu başarı ile ekranların yeni dizisi Çukur’da İdris karakterine hayat vermektedir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here