Ana sayfa Kimdir Cukur Dizisi Ayşe Gerçek Adı Ne? İrem Altuğ Kimdir? Nereli Biyografisi

Cukur Dizisi Ayşe Gerçek Adı Ne? İrem Altuğ Kimdir? Nereli Biyografisi

Show TV'nin yeni sezonda büyük bir başarı elde etmeyi kısa sürede başaran dizisi Çukur'un Ayşe karakterini merak edenler için İrem Altuğ kimdir yazımızda bildireceğiz. Cukur Dizisi Ayşe Kimdir? Gerçek Adı Ne? detayları yazımızda.

8
0

Show TV’nin yeni sezonda büyük bir başarı elde etmeyi kısa sürede başaran dizisi Çukur’un Ayşe karakterini merak edenler için İrem Altuğ kimdir yazımızda bildireceğiz. Cukur Dizisi Ayşe Kimdir? Gerçek Adı Ne? detayları yazımızda.

Geçen sene İçerde dizisinin getirdiği reyting başarısını sürdürmek için çalışmalarını erkenden başlatan Show TV, yeni sezonda Çukur ile izleyenleri etki altına almayı başardı. Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı diziye dair merak edilen detayları yayınlamaya devame diyoruz. Dizinin Ayşe karakterini canlandıran İrem Altuğ’a bir de yakından bakalım.

İREM ALTUĞ KİMDİR?

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İrem Altuğ, Mimar Sinan Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’nü yarım bıraktıktan sonra eğitimine uluslararası anlamda başarılı olan bir kurumda devam ettirme kararı almıştır. Bu anlamda Amerika’ya giden oyuncu San Francisco State University’de Oyunculuk eğitimi almıştır. Reklam oyunculuğu için jüri karşısına çıkan Altuğ, küçük yaşlarından itibaren büyük bir ilgi görmeyi başarmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here