Ana sayfa Kimdir Çukur Dizisi Aliço Kimdir? Rıza Kocaoğlu Oynadığı Diğer Diziler

Çukur Dizisi Aliço Kimdir? Rıza Kocaoğlu Oynadığı Diğer Diziler

Türkiye'de yeni dizi sezonunda adından sıkça söz ettirmeye başlayan Çukur dizisinde yer alan Aliço karakteri hakkında izleyiciler büyük bir merak içerisinde.

7
0

Türkiye’de yeni dizi sezonunda adından sıkça söz ettirmeye başlayan Çukur dizisinde yer alan Aliço karakteri hakkında izleyiciler büyük bir merak içerisinde.

Geçtiğimiz yıl İçerde dizisi ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran ve reyting rekorları kıran Show TV, bu yıl da Çukur dizisi ile başarılara imza atmaya hazırlanıyor. Oldukça geniş bir izleyici kitlesini ekranları başına kilitleyen ve başrollerinde Aras Bulut İynemli ile Çağatay Ulusoy ve Çetin Tekindor’un yer aldığı dizi geçtiğimiz sezon sonunda final yaparak ekranlara veda etmişti. Show TV ise İçerde’nin başarısına paralel olarak hazırladığı Çukur dizisini ekranlarda görücüye çıkarıyor. Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı dizide karakterlerin ve karakterlerin özelliklerine yönelik merak ise oldukça yüksek. Bu yazımızda sizlerle dizinin Aliço karakterinin analizini yapacağız.

ÇUKUR DİZİSİNİN ALİÇO’SU KİMDİR?

Show TV ekranlarının büyük bir merakla beklenen dizisi Çukur’un oyuncuları ve dizideki karakterleri kısa bir süre önce öğrenilmişti. Uzun süredir çalışmaları süren dizide açıklanan karakterler arasında ise Aliço’yu Rıza Kocaoğlu canlandırıyor. Rıza Kocaoğlu, 1979 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nin oyunculuk bölümünü bitirmiştir. Bana Şans Dile isimli sinema filmi ile beyaz perdede ilk defa görünen Kocaoğlu şimdi de Aliço ile ekranlara damga vurmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncunun karakteri ise İdris karakterinin bir nevi istihbarat kolu gibidir. Kendisi sokaklardan çöp toplamayı tercih etmiş ve hayatına böyle para kazanarak yön vermiştir. Yaşının gereği askere gittiğinde şiddetli travmatik olaylar ile karşı karşıya kalan Aliço insanlardan uzak bir hayat yaşamaktan memnundur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here