Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Çin’li Alternatif Dev Xiaomi’nin Mi 6 Modelinden İlk Detaylar!

Akıllı telefon dünyasının en popüler alternatif isimlerinden birisi olan Xiaomi Mi 6’nın ilk detayları resmi olarak internete sızdırıldı!

Akıllı telefon dünyasının en popüler alternatif isimlerinden birisi olan Xiaomi Mi 6’nın ilk detayları resmi olarak internete sızdırıldı!

Her geçen gün teknoloji devleri arasındaki rekabet şiddetlenirken, yalnızca sektörün devleri değil altenatif firmalar da bu rekabet içerisinde kritik bir yere sahip olmaya devam ediyor. Altenatif firmalar arasında Xiaomi ise oldukça deneysel ve bu anlamda da başarılı ürünleri ile dikkat çekiyor. Akıllı telefonların fiziksel yapılarında sınırları tanımayan değişiklikleri gündeme getiren Xiaomi firması, ürettiği her telefon ile hem diğer firmalara ilham veriyor hem de sıradışı özellikleri ile kullanıcılarını tatmin ediyor. Bu anlamda akıllı telefon kolunda ürettiği Mi model telefon serisi ile akıllara sık sık durgunluk vermeyi ihmal etmeyen Xiaomi şimdi de Mi 6’nın yeni modelinin görüntülerinin intenete sızması ile şaşırttı. Firmanın yeni amiral gemisi olarak isimlendirilen Xiaomi Mi 6 TENAA’nın akıllı telefonun standart görünüşüne karşın, yazılım açısından üst segment özellikler taşıyor olması, kullanıcıları bir kez daha şaşırttı. Akıllara fiyat performans dengesi konusunda çeşitli soruları getiren cihazın detayları ise kısa sürede intenette en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Mİ 6 TENAA’NIN DETAYLARI

- Advertisement -

Xiaomi firmasının yeni amiral gemisi olarak tanımlanan Mi 6’nın intenete sızması ile birlikte gündem bir anda bu habere yoğunlaştı. 4 GB RAM, 64 GB dahili hafıza, 5.15 inç büyüklüğündeki ekran ile satışa çıkarılacağı kesinleşen telefonun Snapdragon 835 yonga seti ve 13 MP’lik çift kamerası ile dikkat çekiyor. Mi 6’nın yeni modeli hakkında detaylar gündeme gelmeye devam ederken cihazın fiyatının ise 350 Dolar olarak gerçekleşeceği ön görülüyor. Mi 6’nın yeni modeli daha önceki Mi 6’ya kıyasla daha ucuz satışa çıkarılacak. Bu anlamda da Xiaomi’nin sıkı takipçileri bu yeni modelin daha uygun fiyatlı bir Mi 6 modeli olarak satışa çıkacağını düşünüyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.