Ana sayfa Genel Çi Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Puhu TV Çi Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Çi Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Puhu TV Çi Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Fi dizisinin devamı niteliğinde olan "Çi" dizisinin ilk tanıtım fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Dizi takipçilerinin beklediği tanıtım fragmanında neler yaşandı?

5
0

Fi dizisinin devamı niteliğinde olan “Çi” dizisinin ilk tanıtım fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Dizi takipçilerinin beklediği tanıtım fragmanında neler yaşandı?

Puhu Tv’nin ilk dizilerinden olan “Fi” yeni sezonda isim değişikliği ile izleyici karşısında olacak. Puhu tv ‘de yayınlanan ilk fragman büyük beğeni topladı. Fi dizisinin 2 sezonunda olacak olan “Çi” yine çok konuşulacak. Cesur sahnelerin yer aldığı Fi gibi kendini ispatlamayı başaracak. Yeni sezonda Çi olarak karşımıza çıkan dizide bir çok yeni gelişmeler yaşanıyor.

 Çİ DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

İzlenme rekorları kıran ve binlerce kez beğeni alan Fi , izleyicileri tarafından  sabırsızlıkla bekleniyordu. Yaklaşık olarak 9 milyon üzerinde izleyici kitlesine ulaşan dizinin 2. sezonu da emin adımlarla geliyor. Yeni sezonda yine Ouhu Tv ‘de yer alacak dinin fragmanı bile izlenme rekorlarına imza ttı. İLk kez 9 Kasım’da izleyicisiyle buluşacak olan Çi, adeta ekrana bağlayacak. 

 EFSANE DİZİ Çİ’NİN OYUNCULARI

Azra Kohen’in çok satan kitabı Fi-Çi-Pi den esinlenerek uyarlanan ve Nükhet Bıçakçı tarafından kaleme alınan dizinin 2.kısmı yayın için gün sayıyor. Çi dizisinin oyuncu kadrosu ise kendini kanıtlamış ve başarılı isim listesinden oluşuyor. Çİ dizisinin  birbiinden yetenekli oyuncuları; Ozan Güven, Berrak Tüüznataç, Serenay sarıkayai Mehmet Günsür ve Büşra Develi yer almaktadır. Tutku ve aşkın içinde olmak isteyenlerin dizisi ve yaşama karşı dimdik durabilenlerin hikayesini anlatan Çİ, Puhu Tv’de izleyicisiyle buluşacak. 

 Ay Yapımcılık tarafından oranize edilen ve yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı Çi ile aşın zirvesini görecek ve hiç inmek istemeyeceksiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here