Ana sayfa Genel Cezaevinden izinli çıkan bir kişi eşini pompalı tüfekle vurdu

Cezaevinden izinli çıkan bir kişi eşini pompalı tüfekle vurdu

Bilecik'te koronavirüs nedeniyle cezaevinden izinli çıkan bir kişi eşini pompalı tüfekle vurdu. Bacağından yaralanan 23 yaşındaki genç kadın hastaneye kaldırılırken, şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

6
0

Bilecik’te koronavirüs nedeniyle cezaevinden izinli çıkan bir kişi eşini pompalı tüfekle vurdu. Bacağından yaralanan 23 yaşındaki genç kadın hastaneye kaldırılırken, şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Bilecik’te koronavirüs tedbiri çerçevesinde cezaevinden izinli çıkan bir kişi boşanma sürecindeki eşini kendini aldattığı iddiasıyla pompalı tüfekle vurdu.

Koronavirüs nedeniyle Gölpazarı’nda açık cezaevinden izinli olarak çıkan bir kişi Karatay İlçesi’nde kendini aldattığını öne sürerek eşi Özge T.G.’yi (23) pompalı tüfekle bacağından vurdu ve kiraladığı araçla olay yerinden kaçtı.

Yaralı kadın çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine hastaneye kaldırılırken, güvenlik güçleri şüphelinin yakalanabilmesi için çalışma başlattı.

Savcıya mektup bıraktı

Tamer G.’nin savcıya bir mektup bıraktığı ve mektupta “Sayın savcım, eşim olan Özge T.G. beni aldattığı için bunu yaptım.’’ diye yazdığı öğrenildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here