Ana sayfa Kimdir Ceylan Yılmaz Kimdir? Nereli? Yaşı Kaç? Rol Aldığı Diziler

Ceylan Yılmaz Kimdir? Nereli? Yaşı Kaç? Rol Aldığı Diziler

Gündüz kuşağı dizisi olan Hıçkırık'ta birbirinden genç ve değerli oyuncular yer almaktadır. Dizinin oyuncularından Aslı'yı tanıyalım. Ceylan Yılmaz Kimdir? Nereli? Yaşı Kaç? Rol Aldığı Diziler

5
0

Gündüz kuşağı dizisi olan Hıçkırık’ta birbirinden genç ve değerli oyuncular yer almaktadır. Dizinin oyuncularından Aslı’yı tanıyalım. Ceylan Yılmaz Kimdir? Nereli? Yaşı Kaç? Rol Aldığı Diziler

Kanal D ekranlarına 2018 yılında merhaba demesi planlanan Hıçkırık dizisi tecrübeli oyuncularıyla izleyicinin beğenisini kazanmaya geliyor. Gündüz kuşağı olarak yayınlanacak dizinin güçlü oyuncu kadrosundan bu kez Aslı karakterine hayat veren Ceylan Yılmaz’ı tanıyacağız.

Duru güzelliği ile dikkat çeken Ceylan Yılmaz, oyunculuğu ile göz dolduruyor. Hıçkırık dizisinin dieğr oyucuları; Nurseli İdiz, Selçuk Özer ve Kübra Akın yer alıyor. Bu kadar özel oyuncu kadrosuna sahip dizinin izlenme rekorları kıracağı tahmin ediliyor. Dizinin konusuda oyuncuları kadar dikkat çekiyor. 

 Aslı karakterinin üstesinden gelen Ceylan Yılmaz kimdir?

1988 doğumlu genç oyuncu Adana’da dünyaya geldi. Devlet konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 

 Ceylan Yılmaz’ın geçmişte oynadığı diziler;

Kara Bela, Van Gölü Canavarı ve Bir aşk Hikayesi gibi dizilerde rol aldı. Son olarak şaka programı konseptli İlk buluşma’da yer aldı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here