Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Çeşitli Pozisyonlarda Personel Alımı Yapacak Olan Bankalar

Bankalar yılın belirli dönemlerinde ya da ihtiyaç halinde personel alımı yapmaktadır. Belirli şartlar ve kriterler doğrultusunda personel alımı 2019 yılında da devam etmektedir. Çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacak olan bankaları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bankalar yılın belirli dönemlerinde ya da ihtiyaç halinde personel alımı yapmaktadır. Belirli şartlar ve kriterler doğrultusunda personel alımı 2019 yılında da devam etmektedir. Çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacak olan bankaları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ülkemizde iş arayan üniversite mezunları bankaların iş ilanlarını gözünü çevirmiş durumda. Bankalar belirli dönemlerde ve ihtiyaç halinde personel alımı yapmaktadır. Geniş bir alana sahip bankalar farklı alanlardan mezunların iş kapısı olarak umudu olmaktadır. 2019 yılında da alımlara devam eden bankalar belirli şart ve kriterlere ilanlara çıkacaklar. 2019 yılında personel alımı yapacak bankalar arasında Akbank, Şerkebank ve QNB Finansbank gibi bankalar yer almatadır.

2019 Yılında Personel Alan Bankalar

AKBANK: Akbankası gişe yetkili personeli alımı için ilanını yayınladı. Pozisyon için ararana şartlarda 1989  ve sonra doğumlı olmak, ünversitelerin örgün öğretim alanında mezun olmak ve lisans mezunu olmak gibi öncelikli kreiterleri mevcut. Banka personel alımını yapacağı bir sınav ve mğlakat ile gerçekleştirecek. Banka sınavlarının mantıksal zekaya yoğunluk verdiğini söylemek birçok banka sınavına girecek adaylar için bir fikir oluşturabilir.

ŞEKERBANK: Şekerbank mobil satış üzerine personel alacağınız duyurdu. Ve bu posizyon için aranan şartlarda öncelikli olarak İktsadi idari bilimler fakültesi mezunu olmak göze çarpıyor. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamalamış olmak, B sınıfı ehliyet ile beraber aktif araç kullanmak diğer aranan şartlar. Pozisyonda değerlendirilecek olan adayın ikna kabiliyetinin olması isteniyor çünkü sıcak satış olarak görev alacak olan adayın seyahat engelinin de bulunmaması gerekiyor.

QNB FİNANSBANK: QNB Finansbank birkaç departmanda görevlendirilmek üzere ilan yayınlamış durumda. Satış, çağrı merkez ve şubelerde değerlendirilmek üzere personel almaya hazırlanan QNB Finansbank ilk şart olarak en az lise mezunu kriterini koymuş. Alacakları personelde 30 yaş sınırlaması koyan QNB Finansbank saha satış temsilcisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi ve şube temsilcileri alanında kariyer hedefleyen adaylar aramaktadır. Erkek adaylar için askerlik hizmetinin yapılmış olmasını ya da tecilli olmasını isteyen QNB Finansbank ön lisans ve lisann mezunlarınında başvurularını bekliyor. 

Eğer sizler ve yakınlarınız iş arıyorsa ve aranan şart ve kriterlere uyuyorsanız bankaların resmi intenet sitelerinden insan kaynakları bölümünden boş pozisyonlar için CV’lerinizi doldurup başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ya da iş ilanlarının yayınlandığı siterlede bankalar boş pozisyonlarını belirtip başvuruların yapılmasını rica ediyor. Bunun dışında bankaların web sitelerinden de personel alımıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.